banner851

banner955

DÜZCE’DE RAP RÜZGARI

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından Düzce’nin; Türkiye’de ve Dünya da tanıtımına katkı sağlamak için bu yıl ilki gerçekleştirilen Dünya Düzce Günleri etkinliklerinin üçüncü günü rap konserleri ve etkinliklerle devam etti.

Düzce 04.08.2022, 10:36 04.08.2022, 13:06
3935
banner1032

Dünya Düzce Günleri’nin üçüncü gününde Tefo-Seko ve Ayaz Erdoğan sahne alarak Düzcelileri söyledikleri şarkılarla eğlendirdi. Düzce Gürcü Kültür Derneği koro grubunun da sahne aldığı programda, Düzceliler Gürcü şarkılarıyla eğlenirken şarkılara ve danslara eşlik etti.

TEFO-SEKO SEVENLERİYLE BULUŞTU

Düzce Belediyesinin sürpriz gruplarından biri olan Tefo-Seko konseri öncesinde DJ Uğur performansı ile alanı coşturdu. Anıtpark meydanında kurulan sahnede rap müziği sevenlerle bir araya gelen Tefo-Seko grubuna, DJ Uğur da eşlik etti.

Düzce Anıtpark meydanını dolduran Düzceliler, Tefo-Seko grubunun sahneye çıkması ile birlikte coşkuyu iki katına çıkardı.

AYAZ ERDOĞAN RÜZGARI

Düzce Belediyesi tarafından 8 gün boyunca Dünya Düzce Günleri kapsamında gerçekleştirilen etkinlikler zincirinin üçüncü gününde rap sanatçısı Ayaz Erdoğan rüzgarı esti.

Sahneye çıktığı andan itibaren hiç durmadan şarkıları söyleyen Ayaz Erdoğan, büyük alkış aldı. Dünya Düzce Günleri etkinliklerine katılan sanatçı ve gruplara Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından hazırlanan plaketler takdim edildi.

Yorumlar (1)
cash81 2 ay önce
tıvorlu ismail ne zaman cıkacak
14
açık