banner851

banner955

“DÜZCE’DE SOSYAL YARDIMLAR 153 MİLYON TL’Yİ AŞTI…”

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Koronavirüs Salgını kapsamında hayata geçirilen Sosyal Koruma Paketi kapsamında Düzce’de ihtiyaç sahibi vatandaşlara yapılan nakit yardımların 153 Milyon TL’yi geçtiğini duyurdu.

Düzce 28.08.2020, 15:05
1737
“DÜZCE’DE SOSYAL YARDIMLAR 153 MİLYON TL’Yİ AŞTI…”
banner1032

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından, pandemi döneminde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik yapılan sosyal yardımlar devam ediyor.

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, bugüne kadar Düzce’de ihtiyaç sahibi vatandaşlara yapılan yardım miktarının 153 Milyon TL’yi aştığını söyledi. Keskin konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlatılan Sosyal Koruma Kalkanı Paketi kapsamında, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığımızın vatandaşlarımıza sağladığı destek ve yardımlar 27.08.2020 tarihi itibariyle toplamda 31 Milyar TL’yi, Düzce ilimizde ise 153 Milyon TL’yi aştı. Milletimize her daim kol kanat geren Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanımıza teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (5)
Talihsiz talihli 2 yıl önce
İsmi geçen kişi TÜİK başkanı mi, yoksa aile ve sosyal hizmetler muduru, hadi bilemedin vali yardımcısı mi? Bu tarz bilgileri devlet kademesi açıklamaz mi ? Neyse düzce cazibe merkezi olacak diyeyim de sevinelim biraz.
Mert Çetinkaya 2 yıl önce
Mustafa bey şimdide düzcenin Sosyal Politikalar bakanı olmuş hayırlı olsun.
ag 2 yıl önce
helal olsun
Cafer 2 yıl önce
şu 153 Milyon Tlden bi 153 TL bile bize denk gelmedi nerde dağıtılmış kime verilmiş benimde ihtiyacım var kim gelmişte sormuş....
BİZKİMİZ 2 yıl önce
İSTATİSTİKLERE GÖRE BEBESİNDEN YAŞLISINA 450 TL ÖDEME YAPILMIŞ ALLAH ZEVAL VERMESİN BELEDİYEMİZE
29
açık