banner851

banner614

'DÜZCELİ GURUR DUYACAK'

Düzce’nin güzide noktalarından ve belediyenin prestij projelerinden biri olan Kent Estetiği Projesinde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Projenin tamamlanmasının ardından parmakla gösterilecek caddede incelemede bulunan Başkan Özlü, “Düzce Meydanlar Şehri Olacak” dedi.

banner619
Düzce 04.08.2021, 19:00 04.08.2021, 17:53
2170
'DÜZCELİ GURUR DUYACAK'

Şehre değer katacak ve Düzcelilerin gurur duyarak misafirlerini ağırlayarak gösterebileceği Kent Estetiği Projesi hız kesmeden ilerliyor.

İstanbul Caddesi üzerindeki proje çalışmaları yapılan plan program dâhilinde devam ederken belediye ekipleri Düzcelilerin heyecanla beklediği caddede ağaçlandırma ve oturma gruplarının yerleştirilmesi için gün sayıyor.

“VATANDAŞI BEKLETMEYİN” UYARISI

Kent Estetiği Projesi ile Düzce’nin kalbine kalıcı eser bırakmak istediklerini her fırsatta dile getiren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, caddede yapılan faaliyetleri yakından takip edip, projeye verdiği önemi gösteriyor.

Son olarak Anıtpark Meydanı ve Valilik önündeki havuz ve çevresine yapılacak ağaçlandırma ve havuz hakkında belediye ekipleri ile görüşen Başkan Özlü, çalışmaların bir an önce tamamlanmasını istedi.  Özlü, “ Titiz olun ancak kısa sürede projeyi tamamlayın. Vatandaşımızı bekletmeyin” diyerek ekiplere uyarıda bulundu.

“ŞEHRİN GÖZ BEBEĞİNE İMZA ATIYORUZ”

Düzce’nin gözbebeği olarak nitelendirilen İstanbul Caddesinde kalıcı dönüşüme imza attıklarını kaydeden Başkan Özlü, “ Arkadaşlarımız titizlikle ve özenle çalışmalarını yapıyorlar. Biz de her fırsatta hem sahada hem de masa başında projenin son durumunu takip ediyoruz.

Düzceliler, proje tamamlandığında gururla ve mutluluk içinde İstanbul Caddesinde gezebilecekler. Proje ile Düzce’mizin meydanları da artacak. Böylelikle meydanlar şehri olacağız. Ağaçlandırma, dekoratif aydınlatmalar, oturma grupları ve havuzların yapımına ve yerleştirilmesine başlıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (13)
gümüş 2 ay önce
BAŞKANIM SİZDEN SONRAKİLER BU DÖKTÜĞÜNÜZ BETONU NASIL KIRACAK.DEĞİŞTİRMEK İÇİN ÇOK UĞRAŞACAKLAR.AMA DEĞİŞTİRECEKLER.ŞİMDİYE KADAR OLDUĞU GİBİ.YAZIK DÜZCEYE ,DÜZCELİLERE
Kürşat Yılmaz 2 ay önce
"Hız kesmeden devam ediyor" derken????
Hangi hızdan söz ediyoruz?
vatandaş 2 ay önce
ne imzası bir yürüyüş parkurumu var veya koşu parkuru mu? Sadece insanlar otursunlar diye.Lütfen bu mesajı özellikle iletirmisiniz
Aslı 2 ay önce
Esere bak çay demle.parke taşı ve asfalt yap eser de…..o kadar memleket gezdin,dünyada bir sürü ülke gezdin eser bunlarla Alakası varmı acaba?
mahalleli 2 ay önce
birazda bizim mahalleyi estetik yapsanız başkan bey..Cedidiye
Taş kafa 2 ay önce
Düzceye taştan başka ne yaptınız.Çok sıkıldık sizden.
Düzce Sever 2 ay önce
Bu milletin 1 kuruşu dahi heba ediliyorsa haram zıkkım olsun..
Yav He He 2 ay önce
Eeee... millet aç aç nasıl gezecek? Cebinde kuruş olmadan meydanlarda parklarda gezer Artık.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın