banner851

banner955

DÜZCELİ MEHMETÇİKLERE ASKER ÇANTASI

Düzce Belediyesi, vatani görevlerini yerine getirmek üzere askere gidecek Düzceli gençlere kışlada ihtiyaç duyabilecekleri ürünlerin yer aldığı asker çantası hediye ediyor.

Düzce 05.08.2022, 15:45 05.08.2022, 18:21
842
banner986

Sosyal belediyecilik ilkesi doğrultusunda askere gidecek Düzceli gençler için hazırlanan asker çantası hakkında kurumdan yapılan bilgilendirmede şunlar kaydedildi:

Düzce Belediyesi, gönül belediyeciliği kapsamında vatandaşlarla bağ kurulmasına yönelik sosyal çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, askere gidecek gençlere içerisinde şampuan, duş lifi, sabun, tıraş bıçağı, tıraş köpüğü, diş macunu, diş fırçası, kolonya gibi 10 çeşit kişisel malzemenin bulunduğu asker çantası hediye edecek.Vatani görev için askere gidecek olan gençlere yönelik yapılan çalışma kapsamında, sevk (sülüs) belgesi ile belediyeye başvuran gençlere teslim edilecek asker çantası uygulamasından merkeze bağlı 56 mahallede ikamet eden bütün gençler faydalanabilecek.”“ASKER ÇANTALARINI BİZ HAZIRLAYALIM İSTEDİK”
Açıklamada görüşlerine yer verilen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, şunları kaydetti: “Düzce’nin her kesimine yönelik sosyal farkındalık çalışmalarımıza devam ediyoruz. Vatani görev hazırlığında olan gençlerimizin asker çantalarını biz hazırlayalım istedik. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz, askerlerimizin kışlaya adım attıkları andan itibaren ihtiyaç duyabilecekleri malzemelerin listesini yaptıktan sonra bu çantayı hazırladılar. Tüm asker adaylarımızın faydalanmasını istiyoruz. Vatan nöbetinde bulunan ve vatani görevlerini yerine getirmek için yola çıkacak olan tüm askerlerimize sağlıklı ve hayırlı tezkereler diliyorum.”Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamada, asker çantası uygulamasından yararlanmak isteyen asker adaylarının, Düzce Belediyesi Beyaz Masa uygulaması veya Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’nün 0380 523 01 58 numaralı telefon hattı üzerinden başvuruda bulunabilecekleri bildirildi.

Yorumlar (3)
cash81 5 gün önce
tamam güzelde sen ne pozu veriyon milletin parasıyla havamı atıyorsun
Yorumcu 6 gün önce
Tebrikler başkan.Gercek belediyecilik böyle olur İnşallah bir çok alanda bunları görmek nasip olurBetona gommeyin paraları halaka harcayin
Yorumcu 6 gün önce
İşte bu güzel uygulama ilk defa bir akp icraatını bravo diyorum
25
açık