banner851

banner614

DÜZCELİ SİYASİLERDEN İSRAİL’E SERT TEPKİ

İsrail polisinin işgal altındaki Doğu Kudüs'te bulunan Mescid-i Aksa’ya baskın düzenleyerek namaz kılan cemaate ses bombaları ve plastik mermilerle saldırdı. Tüm Müslümanların lanetlediği alçak saldırıya Düzce protokolü de tepki gösterdi.

banner619
Düzce 08.05.2021, 15:00 08.05.2021, 17:00
371

İsrail polisi Ramazan ayının son cumasında Doğu Kudüs’ün Eski Şehir bölgesinde bulunan Harem-i Şerif'i hedef aldı. İsrail polisi mescidin içinde namaz kılan cemaate ses bombalarıyla saldırdı. Olaya tepki gösteren Filistinliler de, işgalci İsrail’in ses bombaları ve plastik mermilerin hedefi oldu.

Siyonistler Harem-i Şerif savaş alanına dönüştürürken alçak saldırılarda 200’ü aşkın Müslüman yaralandı. İşgal politikasıyla Kudüs’ü topraklarına katmak için Filistinli Müslümanları hedef almaktan geri kalmayan İsrail’e Müslüman ülkeler başta olmak üzere dünyadan tepkiler yağdı. Düzce protokolü de yayımladıkları mesajlarla işgalci İsrail’e ses yükseltti.

KEŞİR: FİLİSTİN ASLA YALNIZ DEĞİLDİR

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, saldırıyı lanetlediği mesajında, “Tüm dünyanın gözü önünde, Ramazan Ayı’nda Filistin... İbadet etmek için orada olan yüzlerce insan yaralı, kadın, çocuk... Dünya suskun... Tüm dünya sussa bile Filistin halkı asla yalnız değildir.” ifadeleriyle Filistin’e destek verdi.

ÖZLÜ: İSRAİL’İ LANETLİYORUM

Saldırıyla ilgili insanlığın bir kez daha ayaklar altına alındığını belirten Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “Mübarek Ramazan ayında ibadet eden Filistinli kardeşlerimize karşı sergilenen bu zulüm ve işgal; tükenen vicdanı ve ayaklar altına alınan insanlığı bir kez daha gözler önüne serdi. İsrail’i lanetliyorum.” ifadelerini kullandı.

ÇAKIR: İSRAİL BİR TERÖR DEVLETİDİR!

AK Parti Düzce Milletvekili Fahri Çakır ise İsrail’i ‘terör devleti’ olarak nitelediği mesajında, “İlk kıblemiz Mescid-i Aksa’ya yönelik gerçekleştirilen saldırıyı şiddetle kınıyorum. Mübarek Ramazan ayında ibadet eden masum insanlara yönelik gerçekleştirilen bu saldırı kabul edilemezdir. İsrail bir terör devletidir. İnsana, kutsala, haklara saygısı olmayan bir terör devleti!” cümlelerini kullandı.

banner844
Yorumlar (8)
Madur 5 ay önce
Ses çıkarmayan Arap ve Müslüman ülkeleri de İsrail kadar törer ülkesidir
sinan kambur 5 ay önce
Gece olunca başınızı yastığa koyduğunuzda rahat uyuyorsanız sıkıntı yok demektir, amma uyuyamıyorda gözleriniz tavana bakıyorsa ozaman vicdanen sıkıntı var demektir,insanlar inleyerek vergi kira vb.öderken birileride havuzu boşaltıyor sizde sessiz kaldığınızda ozaman ALLAH sorar deyilmi sayın seçtiğimiz büyüklerimiz,,
sinan kambur 5 ay önce
Devriniz al götür çal götür devri,düzce deki garibanlara işsizlere sahip çıkın,dini kullanarak kandırmayın milleti,aldığınız maaşla asgari ücretlileri düşünün önce,mecliste hanginizin sesi çıkıyor,çıkmaz tabi cukka dolu,bırakın bu yalanları,,
Tatar Ramazan 5 ay önce
BOP eş başkanı kim...
İsraile muhtacız diyen kim...
nsm 5 ay önce
uygur'dakilere aman cin'le papaz olmayalim diyeerek seslerini cikar,ayanlar, filistin'i ancak kullanmaya yeltenir. cünkü samimiyet ve tutarlilik bu arkadaslarad sifir!...
nsm 5 ay önce
Bir müddet oradaki zulme suskundunuz, niye? Simdi de filistini kullsnma zamani mi? Duruma göre mi insanlik?
Gerçekler 5 ay önce
Ulan arkadaş çin senelerdir Uygur Türkleri’ne işkence yapıyor eziyet ediyor biriniz ses çıkartmadınız, bu bizi sırtımızdan vuran arapların özellikle filistinin haklarını savunuyorsunuz. Biz de üzülüyoruz bu duruma ama parasıyla toprak satan insanlara acıyasım gelmiyor. Olan oradaki zavallı ibadet ederken kurşunlanan halka oluyor. Yazık. Siz sadece gündemde diye ses çıkartıyorsunuz bazı şeylere. Türkler bizim kardeşimizdir. Unutmayın!
duzcelı 5 ay önce
muhalefet karsı cıkmasa mayın temızleme karsılıgı 49 yıllıgına kıraya verecektınız sınırımızı teror devletı dedıgınız ısraıle o nası olcak