banner851

banner614

DÜZCELİLER YENİ ULAŞIM SİSTEMİNDEN MEMNUN MU?

banner619

Düzce Belediyesi, geçtiğimiz eylül ayında tartışmaların gölgesinde hizmete soktuğu yeni otobüsler ve verilen hizmetle ilgili halkın nabzını anketle tutuyor. Belediyenin resmi internet sitesi üzerinden başlatılan anketin sonuçlarına göre hizmet kalitesi arttırılacak.

banner846
Düzce 16.12.2020, 10:30
1594
DÜZCELİLER YENİ ULAŞIM SİSTEMİNDEN MEMNUN MU?
banner844

Düzce Belediyesi, toplu taşımada kaliteyi artırmak için www.duzce.bel.tr. internet adresi üzerinden anket çalışması başlattı. Geçtiğimiz eylül ayında 12 metrelik otobüslerin yerine 6 metrelik yeni ulaşım araçlarını devreye sokan Düzce Belediyesi, koronavirüs salgını devam ederken toplu ulaşım araçlarını küçültmesi nedeniyle tepki çekmişti.

Düzce Belediyesi bünyesinde kurulan Düzce Ulaşım A. Ş. eliyle yürütülen şehir içi toplu ulaşım sisteminin yenilenmesinin ardından vatandaşların memnuniyetlerini ölçmek ve önerilerini almak için Düzce Belediyesi internet sitesi adresi üzerinden bir anket düzenlendi.

Düzce Belediyesi web sitesi üzerinden düzenlenen “Ulaşım Memnuniyet Anketi”nden çıkan sonuçlara göre toplu ulaşım hizmetlerinden yararlanan vatandaşların memnuniyet düzeyi ölçülerek varsa eksiklikler giderilecek.

Ankete katılmak isteyen vatandaşlar www.duzce.bel.tr. internet adresi üzerinden anketler bölümüne girerek görüşlerini belirtebilecek.

Yorumlar (11)
çoban out. 7 ay önce
bolu cd.si veya mimar sinan cd.sini kervandan konutlara çıkış yap.çobana yığdınız.hergün akraba oluyoruz belediyedeki bu güzergahı belirleyenle
Osman 7 ay önce
Belediyenin sayfasında adeta gizlemişler anketin yerini. Kimse fikirlerini dile getiremesin diye. Linki şurada: https://duzce.bel.tr/8723-ulasim-memnuniyet-anketi
Osman 7 ay önce
Memnun değiliz. Avuç içi kadar minibüse balık istifi yapmaya kalkıyorlar salgın hastalık zamanında. Sonra aaa Düzce'de vakalar çok artmış. Artar tabi.
Konyalı 7 ay önce
VAllahi AKP'ye oy atmadım cok güzel bir hizmet
Sisle gezen M.LLAR 7 ay önce
Sis farlari ile gezen andaval şoförler yola atlayan şoförler bunlarida bir an once ayıklayın arac kullanmayi bile bilmiyor bazıları
akif 7 ay önce
anket filan yok hikaye.siteye girdim bulamadım.site değil bilboard sanki
konutlar 7 ay önce
kuaförlere koltuk yanlarını boş bırak derken otobüslere neden demiyorsun.Zaten sıkışık minicik.İnsanlar sürtünerek inip biniyorlar oturuyorlar..Neyiniz doğruki.Bu ulaşım tam bir cahillik cehaletlik fiyasko..Güzergahlar b...n.Çoban dahada sıkışık oldu.Güzelbahçenin yeşiltepenin ne işi var orda ..
halk 7 ay önce
6 metremi..O kadar yok..içi merdiven dolu..sıkış sıkış koltuklar..bebek arabası koyunca başka kimse hareket edemiyor..çöpe at gitsin.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
parçalı az bulutlu