banner851

banner614

DÜZCELİLER’İN TALEPLERİ ANINDA DEĞERLENDİRİLİYOR

banner619

Düzce Belediyesi şehir merkezi ve mahallelerde bulunan otobüs duraklarını A’dan Z’ye bakıma aldı. Deforme olan bazı duraklar ise yenileri ile değiştiriliyor.

banner846
Düzce 02.06.2021, 18:00 03.06.2021, 12:31
830
banner844

Dr. Faruk Özlü başkanlığındaki Düzce Belediyesi, Ulaşım Master Planı kapsamında toplu ulaşım sisteminin baştan aşağı yenilenmesini sağlarken, iyileştirilmeye yönelik adımları da atmaya devam ediyor.

Vatandaşların daha konforlu alanlarda otobüs beklemelerini sağlamak için çeşitli noktalarda bulunan duraklarda yenileme çalışması başlatıldı.

Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tahrip olan, direkleri ve camları kırılan, kötü görünümüne sahip olan otobüs duraklarında yenileme ve onarım çalışması gerçekleştiriyor. Deforme olan durakların ise yenileriyle değiştiriliyor.

Düzceliler’in 153 Beyaz Masa’ya ilettiği talep ve şikayetlerini değerlendiren Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün durakların bakım, onarım ve temizlik çalışmalarına rutin olarak devam edeceği öğrenildi.

Yorumlar (10)
Suat 2 ay önce
..bakım için teşekkürler..
Ama sokak başlarına durak koymayın..
Araçla ana yola çıkarken yolu göremiyoruz. ....
ULAŞIM MÜD... 2 ay önce
ULAŞIM MÜD..BIRAK MAKAM ARACIYLA KENDİ ÖZEL ARABANLA İŞE GİTMEYİ..OTOBÜSE BİN ÖYLE GİT...HERGÜN KULLANMAZSAN ANLAMAZSIN...
vatandaş 2 ay önce
beyköy de bile klimalı duraklar var arkadaş şehir merkezinde 4 kişilik durakta 20 kişi dip dibe bekliyor yenileyin yenileyin :d
FENAS 2 ay önce
ULAŞIM MÜD.ÇOBANDAKİ SIKIŞIKLIĞI Bİ HALLEDSİN ÖNCE..AKŞAM OLUNCA KARŞIYA 1 SAATTE GEÇİYORUZ.ÇOBANDAN GÜRCÜ OSMAN CAMİSİNE KADAR TRAFİK..BİZE HAK BUNLAR.
ulaştırma yetkilisi kimse 2 ay önce
Mimar Sinan Cd.gecen tüm otobüsleri yığdın Çobana..Saatte 1 geçiyor artık şehrin göbeğindeki caddeyi atıl hale getirmeyi başka belediye yapamazdı.Ancak akepe belediyesi yapar.birde tıkış tıkış koltukları olan minübüsleri getir doldur..İyi kakalamışlar
Yazık 2 ay önce
Yazık bu milletin paralarına
Kim ilgiliyse ona 2 ay önce
MImar Sinan Cd.sinn otobuslerini arttir Hacı
Şampiyon 2 ay önce
Şehir merkezindeki durakları gözü kör olan koymaz hemşerim nasıl bir akıllılık .......! Üç kişi oturuyor 6 kişi yağmurdan korunuyor 20 kişi hem ıslanıyor hem oturamıyor inanılır gibi değil .... Hiç kimsenin de umrunda değil senelerce
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın