banner851

banner614

“DÜZCE’NİN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK”

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Mart 2019 yerel seçimlerinin ardından Düzce Belediyesi tarafından yapılan projeleri ve çalışmaları AK Parti Düzce Teşkilatlarıyla paylaştı. Özlü, “Milletimizin bize verdiği emanetin hassasiyetiyle yol yürümeye devam ediyoruz” diye konuştu.

banner846
Düzce 09.02.2021, 12:13
780
“DÜZCE’NİN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK”
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, AK Parti Düzce teşkilatları ile Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde bir araya gelerek gerçekleştirdikleri yatırımlar, çalışmalar ve projeler hakkında sinevizyon eşliğinde ayrıntılı bilgi verdi.

Başkan Özlü, Ulaşımdan, Millet Bahçesine, Katı Atık Bertaraf Tesisinden Cedidiye Meydan projesine kadar tüm yatırımları anlatarak ‘ Bir Şehir Değişiyor’ sloganı ile hareket ettiklerini kaydetti.

Toplantıya; AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu, Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Göreve geldiği günden bu yana halkın desteğiyle Düzce’yi daha yaşanır bir hale getirmek için büyük emek sarf ettiklerini belirten Başkan Özlü, “2019 yılında yapacaklarımızın bir takvimini oluşturduk. Planlama yılı olarak geçirdik. Öncelikle aldığımız mali disiplin kararlarıyla belediyemizin gelir ile giderleri arasında denge oluşturduk. Düzce’mizin çehresini değiştirecek mega projeleri tek tek hayata geçirdik. Kronikleşmiş sorunların çözümü için kollarımızı sıvayarak önemli mesafe kat ettik. Milletimizin bize verdiği emanetin hassasiyetiyle yol yürümeye devam ediyoruz” diye konuştu.

Geçtiğimiz ay yeni yönetimiyle birlikte yeniden AK Parti Düzce İl Başkanlığına seçilen Mustafa Keskin ise Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün her zaman destekçisi olacaklarını ifade ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Yorumlar (4)
Göremedik henüz 6 ay önce
Hangi mega proje hayata geçti? Merak içerisindeyim şimdi.
Reso yakıtı 6 ay önce
Eyy Özlü , o yeni aldığınız minibuslerin şoför leri , tazyikli su yeterliyken , hergün zımpara yapar gibi fircalayarak , araçların değerlerini bir an önce düşürmeye mi çalışmaktadırlar. .!?
recai 6 ay önce
önce musluktan su aksın sonra çehre değişsin lütfen en azami ihtiyacı karşılamayan belediye mi olur
can 6 ay önce
18 yıldır değiştirdiğiniz gibi mi?