banner851

banner614

DÜZCE’NİN SORUNLARINI DA İLKNUR ÇELİK ANLATTI

banner619

Engelliler haftası kapsamında Memur-Sen, engelliler için çalışmalarını sürdürüyor. Engelli memurların sorunları telekonferans toplantısında konuşulurken, Düzce’nin sorunlarını da İlknur Çelik anlattı.

banner846
Düzce 15.05.2020, 10:35
922
DÜZCE’NİN SORUNLARINI DA İLKNUR ÇELİK ANLATTI
banner844

 Memur-Sen Konfederasyonu, engelliler haftası kapsamında memur olarak kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engellilerin sorunlarının çözümü için çalışmalar yürütüyor. Her ay düzenli olarak yapılan toplantı bu sefer korona virüs salgını nedeni ile telekonferans sistemi ile gerçekleştirildi.

Memur-Sen Başkanı Ali Yalçın’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda engellilerin sıkıntıları konuşuldu. Düzce Memur-Sen Engelliler komisyonu Başkanı İlknur Çelik, Düzce’de ki engelli memurların sıkıntısını anlatırken toplantının önemi hakkında da açıklamalarda bulundu.

 Çelik: “ Engelli dostlarımız ile birlikte haklarımız ve taleplerimiz için mücadelemizi haykırdığımız bir hafta değil sürekli gündem olması için güçlü bir şekilde haykırdığımız bir toplantı yaptık. 10-16  mayıs engelliler haftası kapsamında Türkiye engelliler komisyon başkanları ile aramızda bir telekonferans toplantısı yaptık. Toplantıya Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın’da katılım sağladı. Toplantıda bir çok sıkıtılar dile getirildi. İstek ve talep önerilerimizi sayın başkanımıza ilettik. Toplantı verimli ve bir o kadar da anlamlı geçti. Bu yıl içerisinde geçirdiğimiz salgın süreci nedeniyle maalesef başka bir çalışma gerçekleştiremedik. Ülkemizle birlikte Dünya’nın tamamını etkisi altına alan korona virüs salgın hastalığı yaşamımızı köklü bir biçimde etkiliyor. Salgın tehlikesi kalktığı an bizler yine sahalarda olacağız” dedi. 

Yorumlar (3)
Can 1 yıl önce
Memur sen ve engelliler komisyonunda gorev alan arkadaslara teşekkür ederim
düzceli 1 yıl önce
Sayın MİSAFİR İlknur hanıma iletirim isteğinizi :)
Misafir 1 yıl önce
Basibos köpeklere önlem lütfen
19°
parçalı bulutlu