banner851

banner955

‘DÜZCE’NİN YETİŞTİRDİĞİ DEĞERLİ SİYASETÇİ’

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, geçtiğimiz ay ameliyat olan Bolu eski Milletvekili Necmi Hoşver’i konutunda ziyaret etti. Ziyaretinde Necmi Hoşver’e geçmiş olsun temennisinde bulunan Özlü, Hoşver’in Düzce’nin yetiştirdiği değerli bir siyaset insanı olduğunun altını çizdi.

Düzce 09.06.2022, 11:20 09.06.2022, 17:39
795
banner986

1991 yılında Doğru Yol Partisi’nden parlamentoya girerek 3 dönem Bolu milletvekilliği yapan ve memleketi Düzce’ye Tıp Fakültesi başta olmak üzere, birçok önemli yatırımın kazandırılmasını sağlayan efsane siyasetçi Necmi Hoşver, Ankara’da geçirdiği ameliyatın ardından hızla sağlığına kavuşuyor.

Düzce’de ki evinde istirahat eden Necmi Hoşver’e geçmiş olsun ziyaretleri de devam ediyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de Hoşver’i konutunda ziyaret ederek ‘Geçmiş olsun’ temennisinde bulundu.

Ziyaretinin ardından Düzce Belediyesi Sosyal Medya hesaplarından açıklama yapan Özlü, “Çok yakın bir zamanda sağlık sorunu yaşayan, Düzce’mizin yetiştirdiği değerli bir siyaset adamı olan Sn. Necmi Hoşver’i evinde ziyaret ettim. Düzce ve Türkiye gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Misafirperverliği için teşekkür ediyor, sağlıklı uzun ömürler diliyorum” dedi.

banner844
Yorumlar (2)
Eyüp SÖNMEZOĞLU 2 ay önce
ALLAH CC NECMİ HOŞVER ABİMİZE ACİL ŞİFALAR VERSİN. SAĞLIK SIHHAT VE AFİYETLER DİLERİM.
Fevzi Sağlam 2 ay önce
Rabbim acil şifalar versin.Geçmiş gitmiş olsun inşAllah.
25
açık