banner851

banner614

DÜZCE’YE YENİ KÜTÜPHANE KAZANDIRILIYOR

Kültür Mahallesi’nde bulunan eski Kaymakamlık lojmanının kütüphaneye dönüştürülerek Düzcelilerin hizmetine açılacak. Müjde Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’den geldi.

banner619
Düzce 10.05.2021, 17:30 10.05.2021, 18:32
1468

Merkez’e bağlı Kültür Mahallesi’nde bulunan eski kaymakamlık lojmanı Düzce Belediyesi’ne tahsis edildi. Başkan Özlü, yapımı devam eden Millet Bahçesi’nin yanında bulanan lojmanın kütüphaneye dönüştürülerek Düzceliler’in hizmetine sunulacağını kaydetti.

Yeni kütüphanenin açılmasıyla Düzce’nin çehresini değiştirmesi hedeflenen ve kentin en büyük yaşam alanı olacak olan Millet Bahçesi’nin cazibesi artacak.

AHŞAP GÖRÜNÜME KAVUŞTURULACAK

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Özlü, “Eski kaymakamlık lojmanı olarak bilinen binayı belediyemize tahsis ederek kütüphaneye çeviriyoruz. Kent merkezinde ağaçlar arasında mevcut binamızı ahşap görünümlü bir kütüphane haline getireceğiz.

Kısa süre içinde projesini hazırlayarak özellikle gençlerimizin ihtiyaç duydukları her an kullanabilecekleri, yeşil alan içerisinde bir kütüphaneye sahip olacağız.  Düzce’mize ve hemşehrilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.  

banner844
Yorumlar (8)
bulut 5 ay önce
sayın bakanım;orası çocuklara yönelik kültür ve sanat etkinliklerinin yapıldığı biryer olabilir.tam yeşil alana bakıyor.yada kadınlarımıza yönelik bir tesis olabilir.kadınların yöresel ürünleri hazırlayıp sattığı bir yer olabilir.kütüphane nedir Allah aşkına.valilik yanında kocaman kütüphane var hep boş.günümüze ayak uydurun bu yanlıştan vazgeçin lütfen....
nasıl ya 5 ay önce
Mevcut kutuühaneye 10 kez gittiysem 8inde yer bulamadım nasıl boş ya
düzce li 5 ay önce
neden kendine lojman olarak tahsis etmedin ki başkan nede olsa herşey beleş sizlere ye kürküm ye de bu yersen karpuz var
luizao 5 ay önce
kiraathaneye okey masalarina doner buralar 1 sene icinde dayilar kari kiz keser aksama kadar orda bosu bosuna yapiliyir hersey ama hersey
Ali 5 ay önce
Bir boş proje daha.150m ilerde kocaman kütüphane var.neyin kafasını yaşıyorsunuz acaba?
Öğrenci 5 ay önce
Yorum yapmak için yorum yapmışsınız. Öğrenciler için faydalı bir şey yapılıyorken nasıl boş bir proje diyebilirsiniz? O kocaman dediğiniz kütüphaneye kaç kere gittiniz bir gün belki yolunuz düşer inşAllah da gidip bakarsınız boş masa var mı hiç gelen öğrenci geri dönüyor. Tabi ülkemizin insanı muhalefet olcaz derken biz öğrencileri umursamıyor.
Öğrenci 5 ay önce
Ne demek boş proje? Kaç kere il halk kütüphanesine gittiniz de bunun boş proje olduğunu düşündünüz? Bir öğrenci olarak ne zaman kütüphaneye gitsem boş masa bulamıyorum kütüphaneye gitmeyen insanlar burda gelmiş boş diyor.
Musa 5 ay önce
Doğru söze ne denir