banner851

banner614

EKİM AYI MECLİS TOPLANTILARI BAŞLADI

Düzce Belediye Meclisi’nin Ekim ayı toplantıları başladı. İlk oturumda Aziziye Pazaryeri, Cedidiye Meydan Projesi’nin içinde bulunan yeraltı otoparkı ve Asar Deresi projesi için toplamda 36 milyon TL’lik kredi talebi komisyona havale edildi.

banner619
Düzce 05.10.2021, 12:38 06.10.2021, 17:58
1419
EKİM AYI MECLİS TOPLANTILARI BAŞLADI

Düzce Belediye Meclisi’nin 2021 yılı Ekim ayı birinci oturumu Meclis Başkan Vekili Mesut Sancaklı başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda 6 gündem maddesi görüşülerek oylandı.

Gündem maddeleri içerisinde Aziziye Mahallesi’nde yapılacak olan pazaryeri yapım işinde kullanılmak üzere 16 milyon TL kredi talebi Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.

Öte yandan Cedidiye Meydan Projesi’nde yer altı otopark yapımında kullanılmak üzere 11 milyon TL ve Asar Deresi’nde yapılacak olan proje için de 9 milyon TL kredi talebinin yapılması için Başkan Dr. Faruk Özlü’nün yetkilendirilmesi Plan ve Bütçe Komisyonu tarafından görüşülerek bir sonraki meclise karar sunulacak.

Meclisin bir sonraki oturumu 7 Ekim Perşembe günü yapılacak.

banner844
Yorumlar (6)
VATANDAŞ 1 hafta önce
hava kirliliği için bir kredi yok mu ? 10 sene sonra herkes kanser olucak.
Düzceli.. 1 hafta önce
Ana caddenin aylarca sürdüğü, parkların yapımını da düşününce, artık ne zaman biter ki diyorum..
Düzceli.. 1 hafta önce
Cedediyenin altına otopark, merkezi yerde mantıksız.. İllaki yeraltı otoparkı yapacaksanız, daha önce yapıcaz denen kent meydanının altına yapın..
halk 1 hafta önce
yiyin ağalar yiyin.
Ali bağlar 1 hafta önce
Kervan içinde alaydınız kredi. Rezillik her sabah yazık hiç mi düşünmüyorsunuz
Aa 1 hafta önce
Bu krediler nasıl ödenecek?