banner851

banner614

EKONOMİYE NASIL DEVA OLACAKLARINI ANLATTILAR

DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı, tam kapanmanın ardından soluğu sahada aldı. Taksici esnafını ziyaret eden İl Başkanı Murat Caymaz ve partililer, bir sordu bin ah işitti. Salgının olumsuz etkilerinden yakınan esnafın sıkıntılarına kulak veren Caymaz, umudun DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan olduğunu vurguladı.

banner619
Düzce 19.05.2021, 18:15 19.05.2021, 18:05
948

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Düzce İl Teşkilatı, 17 günlük tam kapanma sonrası vatandaş ve esnaf odaklı saha çalışmalarına hızla başladı. Partililer bu sabah saatlerinde Düzce merkezde bulunan taksici esnafını ziyaret etti.

Ziyarette DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, Merkez İlçe Başkanı Bülent Barış, il ve merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Atatürk Bulvarı’ndan başlayarak İstanbul Caddesi, Spor Sokak ve şehir merkezinin çeşitli noktalarında bulunan taksici esnafını ziyaret eden DEVA Partisi Düzce İl Teşkilatı her durakta güler yüz ve memnuniyetle karşılandı. 

Ekonomik darboğazda olmaktan yakınan esnafa, DEVA Partisi’nin ekonomik çözüm paketi hakkında bilgiler veren partililer, bu önerilerin iktidarla da paylaşıldığının altını çizdi.

Koronavirüs salgını nedeniyle uygulanan kısıtlamalar sonrası kazançlarının çok düştüğüne işaret eden taksicilere umudun DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan olduğu belirtildi. Ayrıca parti politikaları, iktidar olunması halinde yürütülecek çalışmalar ve ekonomik kalkınma planları hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

Ziyarete ilişkin değerlendirmelerde bulunan DEVA Partisi Düzce İl Başkanı Murat Caymaz, yeni kurulmasına karşılık DEVA Partisi’ne gösterilen teveccühün günden güne artmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yorumlar (6)
düzcee 5 ay önce
hepsi için demiyorum ama taksiyle alkol satışı yapanlar parayı götürdüklerinde de dertlenmişlermiydi
Garip oğuz 5 ay önce
Dikkatimi bayrak çekti sadece bir durakta var. 19 Mayıs günü Allah razı olsun o duraktaki arkadaşlara teşekkürler
Kral 5 ay önce
Sadece taksici esnafı değil herkes batık bitik ne hale düştük para yok iş yok ceza çok valla ha acınacak haldeyiz resmen somaliden farkımız kalmadı kısıtlama var bize yasak ceza turiste serbest nedir bu tutarsızlık yazık yazık bu ülke ne hale geldi
Madur 5 ay önce
Eee sayın caymaz kazuk oğluna da bekliyoruz 78 imzaylan mahallemizde istemediğimiz halı sahaya attığın imzayı konuşacak gün o gün
gerçekler 5 ay önce
Allahım bunları görünce deli oluyorum..Utanmadan deva partisinde umudunuz diyor..Allah sizi bildiği gibi yapsın..
Dert Dinlenir 5 ay önce
Dert dinlenir 1 TL ciler gezmeye başlamış :D