banner851

banner955

EKSİKLER YERİNDE TESPİT EDİLİYOR

Düzce Belediyesi, 56 mahalle genelinde yapılan çalışmaları, eksiklikleri ve talepleri yerinde inceleyerek sonuçlandırmaya yönelik politikalarını sürdürüyor. Düzce Belediyesi Başkan Yardımcıları da konu ile alakalı, mahallelere ziyarette bulundu.

Düzce 11.11.2022, 15:30 11.11.2022, 14:38
2067
EKSİKLER YERİNDE TESPİT EDİLİYOR

Düzce Belediye Başkan Yardımcıları Hasan Günden, Barış Bayrak ve Murat Gülmez, mahallelere yönelik hizmetlerin durumu ile yapılacak olan hizmetlerin takibine yönelik ziyaretlerine devam ediyor. Bu çerçevede Muhtarlık İşleri Müdürlüğü koordinesinde Tokuşlar Mahallesini ziyaret eden başkan yardımcıları, bizzat yerinde incelemede bulundu.

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün mahalle muhtarlarıyla bir araya gelerek taleplerini dinlediği toplantıların ardından talimatları doğrultusunda vakit kaybetmeden sahaya inen Günden, Bayrak ve Gülmez, beraberlerinde ilgili birim müdürleriyle birlikte ilk olarak Tokuşlar Mahallesini ziyaret ederek Muhtarı Selahattin Çağlar ile bir araya geldi.


 Mahallenin alt yapı, çevre düzenlemesi ve ulaşımla ilgili taleplerine yönelik inceleme gerçekleştiren belediye heyeti, Düzce Belediyesi tarafından yapımı sürdürülen yeni muhtarlık binasının son durumunu da gördü.

Ziyaret esnasında mahalle sakinleri ile de bir araya gelen heyet, dinleme fırsatı buldukları vatandaşların taleplerini de tek tek not alırken, çocukların top oynayabilecekleri saha isteklerini de notlarına ekledi.

Yapılan inceleme ziyaretinin ardından Tokuşlar mahallesine yönelik alt yapı, çevre düzenlemesi ve ulaşım noktasında programlama dahilinde hazırlıklara başlanacak.

banner844
Yorumlar (7)
DÜZCELİ MEMET 3 hafta önce
SANCAKLAR MAHALLESİNDE DOĞALGAZ KULLANILMAYAN HALA YERLER VAR, YOL AÇILACAK DİYE MİLLETİ OYALIYORLAR. KIŞ GELDİ HALA KİMSEDE SES YOK... SORSAN HALKIN DERDİYLE DERTLENİYORLAR YERSEN..
Şaban özkan 3 hafta önce
Köylere sakin digalgaz bağlamadan gelmeyin odun kömür derdinde geçinemiyorum olduk kömür 6 b ı nlora 3 ton 20 binlira dogalgaz hninheryrre gelecekti musababa köyünde 100 mt ileride kaldı mücavir yapmak bu kadar mı zor seçim zamanı kaybedince anlarsin
VEDAT 3 hafta önce
HAHAHA SEÇİM YAKLAŞTI GALİBA
VEDAT 3 hafta önce
SEÇİM GELDİ YA GEZERLER ARTIK 4 YILDIR NEDEN GELMEDİNİZ HİÇ UTANMADA YOK
Adalettli 3 hafta önce
Gönül Asuk hanfendi hariç diğerleri sadece gezerler çözmek yerine sadece bahane üretirler
halk 3 hafta önce
SİZ SURİYELİLERİ AFGANLILARI GEZİN..
halk 3 hafta önce
hangi mahalleler..Afganmı..Suriyelimim..Iraklımı..Pakistanlımı...Hangisi...Bolunun tırnağı olamadık...