banner851

banner955

“EMEKÇİ KARDEŞLERİMİZE SAHİP ÇIKIN”

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, maaşlarının ve çalışma koşullarının iyileştirme taleplerinin geri çevrildiği gerekçesi ile eylem kararı alan Petrol İş Sendikasına bağlı Standart Profil işçilerine destek vermek amacıyla Düzce’ye geldi. Fabrika Önünde işçilerle bir araya gelen Özcan, Düzceli siyasilere seslenerek, “Gün mağdurun yanında durma günü emekçi kardeşlerimize sahip çıkın” çağrısında bulundu.

Düzce 06.08.2022, 12:34 06.08.2022, 13:47
4945
banner986

Maaşlarının ve çalışma koşullarının iyileştirilmesi talepleri geri çevrilen ve bu nedenle grev kararı alan D-655 Karayolu Konuralp mevkiindeki Standard Profil Fabrikası çalışanları, sosyal medya üzerinden Belediye Başkanı Tanju Özcan’dan destek istedi.

İşçilerin mesajına kayıtsız kalmayan Özcan, fabrika önünde eylem yapan yaklaşık bin işçinin çalıştığı fabrikayı ziyaret etti.

“Burada maalesef sözü geçenlerin sizlere yeterince sahip çıkmadığını gördüğüm için geldim”

Ben buradaki durumu takip ettim ve arkadaşlarımızdan da bilgi aldım. Buraya komşu ilinizden kalkıp geldim. Neden geldim? Burada maalesef sözü geçenlerin sizlere yeterince sahip çıkmadığını veya dinlemediğini gördüğüm için geldim. Ben öncelikle buraya siyaseten gelmedim, onu ifade etmek istiyorum. Ben size şöyle yapın, böyle yapın, bizi destekleyin diyecekte bir insan değilim. Daha öncede, benzer bir durum olmuştu, Bolu da Filiz Makarna fabrikasında işçi arkadaşlarımız eylem yaptılar ve destek vermeye gittim. Arçelik Fabrikası var bizim, hem işçileri dinledim, hem de Koç ailesi ile arabuluculuk yaptım. Bunu biz Allah rızası için yapıyoruz. Burada da sizlerin haklı olduğunuzu gördüğüm için geldim. Ben Düzceli siyasilere sesleniyorum; Gün mağdurun yanında durma günü emekçi kardeşlerimize sahip çıkın” dedi.    

banner844
Yorumlar (10)
Düzceli 1 hafta önce
Senin ne işin var düzce de. Tabi fırsatı kaçırır mısın. Düzce belediye başkanı da duyarsız 3 maymun ve halktan kopuk olunca olacağı bu. Belediye seçimlerinde akpye oy veren biri olarak ozlu ve akpye bundan sonra su bile yok
Çalışanlar 1 hafta önce
İşci ile işvereni karşı karşıya getiren iktidarın ekonomi politikasıdır Nasıl gelsinler
Şampiyon 1 hafta önce
Tanju bey Düzcemizde iki dönem belediye başkanlığı yapsa il olarak Türkiye de rakibimiz olamaz kesinlikle …. Zehirli havadan kurtarmak için halkını çalışmalar başlatır dı …. Geçti cicim ayları geldi kış ayları ….. Yine zehir solumaya devam Düzce halkı ….. Kocaaaaa bir senede tek çalışma laffffff……
H.İbrahim Güldal 1 hafta önce
Sen insan,sen adamın dibisin Başkanım.Teşekkürler süpersin.
Vatandaş 1 hafta önce
Cumhurbaşkanlıgına adaylığını koysun hepsinden çok oy alır tek başına adam gibi adam cansın tanşu bey iyiki varsın
Avni 1 hafta önce
Lan ozcan..bas git..sen once bolu belediyesindeki cikardigin iscilerin hakkini savun.Duzceye gelme.kirletiyorsunuz duzceyi.bas git isine.
Dilek 1 hafta önce
Bu şow peşinde ne işin var senin Düzce'de boş iş
has düzceli 1 hafta önce
helal başkan
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
açık