banner851

banner614

EMNİYET EKİPLERİ SEFERBER EDİLDİ

banner619

Koronavirüs Salgını nedeniyle yetkililerin, “Zorunlu Olmadığı Sürece Sokağa Çıkmayın” uyarılarına Düzce halkının kulak vermesi nedeniyle, kentin en işlek cadde ve sokakları boş kaldı. Sokağa çıkan vatandaşlar ise polis ekipleri tarafından uyarılıyor.

banner846
Düzce 12.04.2020, 13:31
4310
EMNİYET EKİPLERİ SEFERBER EDİLDİ
banner844

Türkiye’de Koronavirüs salgını hızla yayılmaya devam ediyor. Vaka sayısının her geçen gün arttığı Düzce’de Düzce Valiliği başta olmak üzere Düzce ve İlçe Belediyeleri, tedbirleri en üst seviyeye çıkarttı.

Yetkililerin Düzceli vatandaşlara yönelik “Zorunlu Olmadığı Sürece Sokağa Çıkmayın” uyarıları, Düzce’de etkisini göstermeye başladı. Uyarıları dikkate alan vatandaşların sokağa çıkmaması nedeniyle, Düzce’nin  en işlek cadde ve sokakları boş kaldı.

SAĞLIKÇILARIN ARDINDAN EN BÜYÜK MÜCADELEYİ POLİS EKİPLERİ VERİYOR

Salgınla ilgili en büyük mücadeleyi, sağlık çalışanlarının ardından Polis ekipleri ve Gece Kartalları veriyor. Yeni Tip Koronavirüs nedeniyle, şehir merkezinin ana arterlerinde yoğun güvenlik önlemleri alan Polis Ekipleri ve Gece Kartalları, sokağa çıkan vatandaşları uyarıyor. 

Yorumlar (8)
toprak 1 yıl önce
Merkez boş çünkü polis kapattı.Atatürk blv. sanayi ve marketler full.Millet ara sokaklarda geziyor.
Redkit 1 yıl önce
Valla cumartesi günü herkes çarşıdaydı böyle boş görmedim ben
Vatandaş 1 yıl önce
Bugün markete gittim, olgun pilicin önü mangalcılarla doluydu. Hiç sokaklar boş demeyin gayet dolu millet geziyoo merkezde gezcek yer kalmadığı için boştur
Adsiz 1 yıl önce
Mahallelere baksinlar herkes disarda
hamza 1 yıl önce
su guzelim kapanmis yolu actilar ya tekrar allah binturlu yapsin bu rezillikte emegi olan herkezin memleketi 40 yil geriye attilar yaziklar olsun
Vatandaş 1 yıl önce
Merkez boş sanayi siteleri insan kaynıyor o nasıl olacak ...
Bayılmaz 1 yıl önce
Hamza , yorumunuzu okudum fakat konu ile bir alaka kuramadım. Sanırım başka yer için düşündüğünüzü yanlışlıkla buraya yazdınız.
Düzceli 1 yıl önce
Kasap et derdınde koyun can derdınde yolla ne işin var senin şimdi
18°
parçalı bulutlu