banner851

banner614

“EN KISA SÜREDE KAVUŞABİLMEK İÇİN…”

banner619

Düzce Valisi Zülkif Dağlı sosyal medya hesabından Düzceliler’e “Şehrin güzelliklerine en kısa sürede kavuşabilmek için biraz daha sabredelim.” çağrısı yaptı

banner846
Düzce 28.04.2020, 10:59 28.04.2020, 11:04
3024
“EN KISA SÜREDE KAVUŞABİLMEK İÇİN…”
banner844

Koronavirüs salgını ile mücadele tüm yurtta olduğu gibi Düzce’de de yoğun şekilde devam ediyor. Son günlerde vaka ve vefat sayısındaki düşüş umutları yeşertse de tedbirin elden bırakılması için henüz erken olduğunu belirten yetkililer haziran ayına kadar evlerde kalmaya davet ediyor. Düzce’de salgın sürecini iyi yönetmesi ile takdir toplayan Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı da sık sık halka çeşitli platformlardan çağrı yaparak, mecbur kalmadıkça sokağa çıkılmamasını istiyor.

Düzce Valisi Zülkif Dağlı twitter hesabından yaptığı açıklamada, Düzcelilere seslendi.

Dağlı, mesajında, "Düzce'nin tüm güzellikleri olduğu gibi duruyor. Bu güzelliklere en kısa sürede kavuşabilmek için biraz daha sabredelim, evlerimizde kalalım ve koronavirüse fırsat vermeyelim" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (2)
Düzce 1 yıl önce
Sayın valim lütfen rica ediyorum kuralara uymayan işletmelere gerekli işlemleri yapınız kimse kuralara uymuyor ve içerlerinde izdiham oluyor kapalı olmasınhereken iş yerleri açık durumda .
TABİATI SEVEN 1 yıl önce
15marttan beri evden çıkmadım. Tabiatın yeşilliğini özledim. Herkes 65 yaş üstü gibi kurallara riayet etseydi Düzce de korona bu kadar dayanamazdı. Hayatı evde yaşa.
19°
kapalı