banner614

EN YOĞUN KAVŞAĞA ÇÖZÜM!

banner619

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yakın çalışma ekibi ile birlikte günün belli saatlerinde trafik sıkışıklığı yaşanan Fiskobirlik Kavşağı'nda incelemelerde bulundu. Özlü, burada yaptığı açıklamada, ilerleyen zamanlarda bir viyadük geçişi plananan kavşağa sinyalizasyon sistemi yapılarak, ulaşımın belli ölçüde rahatlatılacağını açıkladı.

banner846
Düzce 06.08.2019, 17:23 07.08.2019, 17:54
6106
banner844

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, kurmayları ile birlikte sahaya indi ve şikayet konusu olan yollarda incelemelerde bulundu.

TEM Otoyol bağlantısı ile Fevzi Çakmak Mahallesi-şehir merkezi ve Kervan köprülü kavşağını birbirine bağlayan Fiskobirlik Kavşağı'nda ortaya çıkan trafik yoğunluğuna acil çözüm bulunması için yerinde durum tespiti yapan Özlü ve Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, vatandaşların da taleplerini göz önünde bulundurularak adımlar atılacağını belirtti.

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Özlü şöyle konuştu:

"Uzun süredir bu noktada ortaya çıkan araç trafiği yoğunluğu ve özellikle cumartesi günleri Azmimilli Mahallesi'nde kurulan halk pazarına ulaşım konusunda yayaların şikayetlerini inceliyor ve çözüm önerilerini değerlendiriyorduk. Artık bu noktada çalışmalarımıza başlıyoruz. TEM Otoyol bağlantısı üzerinde yayaların ulaşımının kolay sağlanması için sinyalizasyon sistemi kurmaya karar verdik. Bu noktada hem araçların hız kontrolü sağlanacak hem de yayaların karşıdan karşıya geçmesi kolaylaşacak. Aynı zamanda ileride Fiskobirlik Kavşağı üzerinde günün sabah ve akşam saatlerinde aşırı bir yoğunluk olduğunu tespit ettik. Buraya da ilerleyen zamanlarda bir viyadük geçişi planlıyoruz. Elbette bu biraz zaman isteyen bir proje ancak yapacağımız sinyalizasyon sistemi bu kavşakta da önemli ölçüde rahatlama sağlayacak."

İncelemeler sonunda bölgede yapılacak çalışmalar ve alt yapı sisteminin oluşturulması ile uygulama en kısa sürede hayata geçirilecek.

Haber: C. ÜSTÜNER

Yorumlar (48)
Ümit 2 yıl önce
Sabah akşam 3 ışıkta geçebilirsek iyi. Ama çok zor. Orası daha çok karisir
bilen 2 yıl önce
beyköy yolunu kapatan kafa başkan düzcede hizmet bekle Beyköy istikametinden gelen trafikte o kavşakdan şehir içine küçük suya dönüyor tüm trafik yükü orada dr cengiz çözer
düze esnafı 2 yıl önce
sayın başkan siz bakankende bu cengiz çok konu olmuştu şimdi başkan sınız yine cengiz yardımcı ve her işten anlıyor
ERTAN DEMİR 2 yıl önce
BİR İŞİ İŞİN EHLİ YAPAR NE BAŞKAN SEN ANLARSIN BU İŞTEN NE DE YANINDAKİ DR.CENGİZ BEY ANLAR KOMİK OLMAYIN CENGİZ BEY AYNAYA BAK ORADA NE İŞİN VAR SENİN İŞİNİZİN UZMANISINIZ İŞİNİZE DEVAM EDİN KOMİK OLMAYIN.
Herkes ısini yapsa 2 yıl önce
Bu sorun bugün birdenmi çıktı?bu yol projesi çizilirken sorun görülmesini yoksa eski başkanın çıkarlarına goremi yapıldı.bir sürü çocuk çevre şehir planmasi okuyor işi ehline yaptırıp kuralları istediğimiz gibi değiştirmesek bunlarolmaz
Tnj 2 yıl önce
Zaten sinyalizasyon yok mu? Yuh artık o bölgeye bir köprülü kavşak yapmak gerekli harici kurtaran bir iş olmaz
Vatandas 2 yıl önce
Golyaka otoban girisi yukseltildi burada da yapilmasi geren o. Adamotoban tarafindan mermi gibi geliyor. Kavsak cok tehlikeli.
Yav he he 2 yıl önce
İki tane trafik ışığı konunca her şey hallolacak de mi? Aman ya rabbi ne zeka!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
24°
az bulutlu