banner851

banner614

ENGELLİLERİ ‘ENGELLEYEN’ SÜRÜCÜ

Düzce’de kaldırıma park etme alışkanlığından vazgeçmeyen sorumsuz sürücüler yüzünden engelliler yoldan ilerlemek zorunda kalıyor. Bu duyarsızlığa karşı cezai yaptırımların arttırılması bekleniyor.

banner619
Düzce 24.12.2020, 15:40
2838
ENGELLİLERİ ‘ENGELLEYEN’ SÜRÜCÜ

Düzce’de kaldırımı park yeri gibi kullanan sürücülere her gün rastlanıyor. Şehrin göbeğindeki bir kaldırıma engelli yolunu işgal edecek şekilde aracını bırakmaya çekinmeyen sürücü ‘Pes’ dedirtti.

Rıhtım Caddesi üzerinde bulunan vergi dairesi önündeki kaldırıma otomobilini park eden duyarsız sürücü, engelli geçişini de kapattı. Kaldırımı kaplayan araç yüzünden engelli vatandaşlar tehlikeli şekilde yoldan ilerlemek zorunda kaldı.

500 metre ilerisinde ve yan yollarda park alanı olmasına karşılık 4-5 lira vermemek için kestirme ancak kurallara aykırı bir yöntem seçen sürücüye tepki gösteren vatandaşlar, emniyet ve zabıtanın daha sıkı tedbir yapmasını istedi.

Düzce’nin dört bir yanındaki yolların EDS (Elektronik Denetleme Sistemi) kameraları ile izlendiğine dikkat çeken vatandaşlar, caydırıcı olması için cezaların ağırlaştırılmasını talep etti.

Yorumlar (24)
Arap saçi a 10 ay önce
Bunlari beslemek zorundamiyiz.herseyimize ortak oldular.cocuklarimizin gelecegi tehlikede.Tavsan misali surekli üruyor bu MA lar.
Faruk 10 ay önce
Ülkedeki it kopuk, ahlaksız yetmiyordu ithal ettik bir de, alın manzara bu şekil, MA :DDDd
evsahibi. 10 ay önce
bize ceza yazamazsın diyor edepsiz..hadlerini bilmiyor kendi ülkelerinde yapamadıkları densizlikleri şımarıklıkları ülkemizde yapan zibidilerinden gına geldi...Artık gitsinler.Filistin olmayalım...Arapcılarda onlarla beraber gitsin..
nuri... 10 ay önce
gecende polis bunları uyardı.Polis gitsin diye saklandılar gene aynı zihniyet.Bunlar yakında tepemize sı...kArapsevicileriyle beraber ülkenize yAllah..Heray 500 lira alışverişkartları varmış bu kişilerin.Nefret ediyorum bunlardan..
Misafir araç (plakanın or 10 ay önce
Mustafa
mohammeddd 10 ay önce
mülteci aracı
Ali 10 ay önce
Plaka MA bilen bilir
Muğlalı 10 ay önce
Plakadan da anlaşılacağı gibi araç suriyeliye ait normal park etmesi nasıl olsa ceza yok onlara...
TANER-41 10 ay önce
suriyelileri tahsis edilen plaka..bunlar uzun zamandır içimizde adapdasyon sorunları olduğunun kanıtıdır..defolup gitsinler artık..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın