banner851

banner955

ESKİ BAKANLAR HASRET GİDERDİ

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu, Düzce’ye gelerek Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’yü ziyaret etti. Hasret gideren ikili çevre, altyapı ve kentleşme konularında da istişare etti.

Düzce 20.10.2021, 10:36 21.10.2021, 09:44
601

Orman ve Su İşleri eski Bakanı Veysel Eroğlu, Düzce’ye geldi. Eroğlu’nu Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ağırladı.

65.  Hükümet’te birlikte görev yapan eski çalışma arkadaşı ikili hasret giderek çevre, altyapı ve kentleşme konularında istişare etti. Başkan özlü, Düzce’de devam eden ve planlanan projelerle ilgili Eroğlu’na bilgi vererek fikirlerine başvurdu.  

Başkan Özlü’nün projelerini tebrik eden Eroğlu da, hizmetlerinden ötürü teşekkür etti. Ziyaret, Başkan Özlü’nün Eroğlu’na Düzce Yemekleri kitabı ve yöresel ürünlerden oluşan sepet hediye etmesi ve hatıra fotoğrafı çekimiyle son buldu.

Özlü: Büyük memnuniyet duyduk

Ziyaretle ilgili Başkan Özlü, “65.Hükümette birlikte görev yaptığım Çevre ve Orman Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu’nu Düzce’mizde ağırlamaktan ve Sayın Bakanımızın çevre, altyapı ve kentleşme konularındaki engin deneyimlerinden istifade etmekten büyük memnuniyet duyduk.” açıklamasında bulundu.

Eroğlu da, “65. Dönem Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanımız ve Düzce Belediye Başkanımız Sayın Faruk Özlü'yü ziyaret ettik. Başkanımızı Düzce’ye  yaptığı güzel hizmetlerden dolayı tebrik ettik.” açıklaması yaptı.

banner844
Yorumlar (1)
Büyük Bakan 1 yıl önce
Veysel Hoca Orman bakanlığına devam etseydi Orman yangınları bu kadar büyümezdi..
Yeni Sayımız