banner851

banner955

ESNAF BAŞKANI İLE İFTARDA BULUŞTU

Geçtiğimiz haftalarda Düzce Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği (DESOB) Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Demir ve Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Murat Geçici, pandemi nedeniyle 2 yıl ara verilen iftar geleneğini bu yılda sürdürdü. 2014 yılından bu yana düzenlenen geleneksel iftar programına oda üyeleri ve aileleri büyük ilgi gösterdi. İftar programı sonrası Öncü Haber mikrofonuna konuşan Geçici, Düzce’nin en büyük meslek odası olduklarını belirterek, birlik ve beraberliğe vurgu yaptı.

Düzce 08.04.2022, 11:06 08.04.2022, 16:42
2087

Önümüzdeki Mayıs ayı içerisinde yapılması düşünülen DESOB seçimleri ile ilgili heyecan sürüyor. Geçtiğimiz haftalarda DESOB Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Demir ve Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Murat Geçici, düzenlenen geleneksel iftar programında üyeleri ile bir araya geldi. 

İftar programına mevcut DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ve Demir ve Madeni Sanatkârlar Odasına bağlı 1250 üye ve aileleri katıldı.

“Bu iftar programının ev sahibi biz değiliz, üyelerimiz”

İftar programının ardından Öncü Haber Mikrofonuna konuşan DESOB Başkan Adayı ve Demir ve Madeni Sanatkârlar Odası Başkanı Murat Geçici, birlik ve beraberliğe vurgu yaparak,  “Bu akşam ki programımız bin 200 kişilikti bin 250 kadar bir katılım oldu. Oradaki aşçılarımızın tabak açmasıyla alakalı bilgimiz bu kadar. Biz bu etkinliğe, göreve geldiğimiz 2014 yılında başladık, o zamandan bu zamana devam ediyoruz. Aslında bu iftarın sahibi bizler değiliz bizim odamızın üyeleridir. Fakat pandemi sürecinde 2 sene yapamadık, Allah ülkemize ve İslam âlemine yaşatmasın bir daha. Gördüğünüz gibi düzce demirciler odası esnafı odasına her zaman sahip çıkmıştır. Sahip çıktığına dair hep birlikte gördüğümüz manzara bu” dedi.

“Mustafa Kayıkcı da bizim üyemiz”

İftar programına katılan DESOB seçimlerindeki rakibi mevcut DESOB Başkanı Mustafa Kayıkçı ile ilgili soruyu da yanıtlayan Geçici, “Mustafa Kayıkçı hali hazırda odamızın üyesi, kendisi biliyorsunuz izolasyon işiyle uğraşır Düzce Ticaret Odası’na kayıtlıdır. Fakat sanayide de egzoz tamiri ve onarımı ile alakalı odamızın bir üyesi. Biz bu konuları DESOB seçimi olarak düşünmüyoruz, her üyemiz misafiri ile ailesi ile katılabilir. Düzce’de ki bütün vatandaşlarımız da katılabilir. Herkesin başımızın üzerinde yeri var. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

banner844
Yorumlar (7)
LALE 8 ay önce
Görüyorsunuz anlatmaya hiç gerek yok adamın işi gücü çamur atmak.Ya arkadaş senin ağzından ne zaman ben göreve gelirsem şunu yapıcam burda hata var bunları düzelticem şeklinde açıklamalar duyucaz.İşin gücün piyasada gezip belaltı vurmaya çalışmak
STONY 8 ay önce
Nasıl olsa yandaş medyayı buldun atıp tutuyorsun.Hayırlısıyla şu seçim bi gelsin bi er meydanında görelim bakalım seni.Burdan sallıyorsun kafana göre.
ismail beyköylü 8 ay önce
murat bey adam gibi adam tanıyan bilir yorum yapmak icin yerum yazmayın
Gökhan ersoy 8 ay önce
Helal olsun murat başkana inşAllah bu seçimi kazanırsın güzel işler yapacağını umuyorum.
Cihangir 8 ay önce
Kayikci adammis NET. Ben olsam bu kadar iftira yesem senin suratina bakmam. Adamlik ögrenin gerisi gelir gecer. Yandaş öncü yayinlamayacaksin ama olsun sen okursun hic olmadi.
Oda 8 ay önce
Kendi paranızla iftar edin
vatandaş 8 ay önce
bu paralar kimin ceptenmi ödedin hesabı bilelim
Yeni Sayımız