banner851

banner614

“ESNAFA NET BİLGİ VERİN!”

banner619

Yeni sanayi içerisinde bulunan PTT Şubesi'nin zarar ettiği gerekçesiyle kapatılması esnafın tepkisine neden olurken, meclis genel kurulunda bu konuyu gündeme taşıyan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Yeni Sanayi Şubesi’nin eksiklerin giderilmesinden sonra yeniden açılacağı bilgisini aldığını ancak buna inanmakta güçlük çeken esnafa PTT yetkililerin bir bilgilendirme yapması gerektiğini vurguladı.

banner846
Düzce 12.03.2020, 17:14 12.03.2020, 17:54
11112
banner844
banner785

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz Düzce Yeni Sanayi'de bulunan PTT Şubesi’nin kapatılmasını TBMM Genel Kurulu’nda dile getirdi. Milletvekili Yılmaz, tekrar açılacağı yönünde açıklama yapılan PTT Yeni Sanayi Şubesi için esnafa güven verici açıklama yapılmasını istedi.

Milletvekili Yılmaz yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Düzce Yeni Sanayi'de bulunan PTT şubesi dün sürpriz bir şekilde kapatılmıştır. Yıllardır Yeni Sanayi esnafımıza hizmet eden ve esnafımızın uzak şubelere giderek zaman kaybetmesinin önüne geçen, üretim hızını artıran PTT şubemizin kapanmasını Yeni Sanayi esnafı büyük üzüntüyle karşılamış ve haklı olarak tepki göstermiştir. PTT Merkez Şube Müdürüyle yaptığımız görüşme sonucunda, Yeni Sanayi Şubesi’nin teknik ve fiziki yetersizlikten dolayı geçici olarak kapatıldığını, daha iyi hizmet verebilecekleri bir noktada eksiklerinin giderildikten sonra, yeniden açılacağını ifade ettiler. Ancak, Yeni Sanayi esnafımız arasında yayılan bir söylenti buranın tamamen kapatıldığı ve bir daha açılmayacağı şeklindedir. Biz şube müdürümüzün sözüne güveniyor ve Yeni Sanayi esnafımızın tereddütlerini yapacağı bir açıklamayla gidermesini bekliyoruz.”

Yorumlar (1)
Ömer 1 yıl önce
Düzcenin sorunlarıyla ilgilenen tek vekil helal olsun
15°
açık