banner851

banner614

ESNAFI DİNLİYOR, PROJELERİ ANLATIYOR

‘Düzce’nin çehresini değiştirmek’ hedefiyle hazırladığı projeleri hayata geçiren Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bir yandan da esnaf ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

banner619
Düzce 01.09.2021, 17:20 02.09.2021, 15:37
1152

Göreve geldiği Mart 2019’dan bu yana ekibiyle birlikte hazırladığı vizyon projeleri ‘Düzce bizim evimiz’ sloganıyla bir bir hayata geçiren Düzce belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, proje çalışmalarının arda kalan zamanını esnaf ve vefa ziyaretleri ile geçiriyor.

Esnafların sorunlarını ve taleplerini yerinde dinleyen Başkan Özlü, bir yandan da gerçekleştirilen ve şehrin çehresini değiştirecek projelerini tek tek anlatarak fikirleri alıyor.

VEFA ZİYARETLERİ DE YAPIYOR

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, esnaf ziyaretlerinin yanı sıra daha önce birlikte çalışma fırsatı bulduğu isimleri de ziyaretler gerçekleştirerek vefa örneği gösteriyor.

Ziyaretleri ‘Dostlarla Sohbet’ olarak nitelendiren Özlü, sık sık vurgu yaptığı ortak akılla şehri yönetme tarzıyla muhataplarını dinliyor.

‘DOST MECLİSİNDE BULUNUYORUZ’

Düzce için çok fazla çaba sarf ettiklerini ve projelerin tamamlanmasının ardından çabaların sonucunu vatandaşların memnuniyeti ile alacaklarını inandığını kaydeden Başkan Özlü, “Esnaflarımızı her fırsatta ziyaret edeceğimizi belirtmiştik.

Her gün hem esnaflarımızla bir araya geliyoruz hem de daha önce gerek partide olsun gerek belediyede olsun çalışma fırsatı bulduğumuz dostlarımıza vefa ziyaretleri yapıyoruz. Projelerimizi anlatırken talepleri ve şikâyetleri de alıyoruz.

Dost meclisi şeklinde istişarelerde bulunuyoruz” ifadelerinde bulundu.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün ziyaretinden dolayı memnun olan esnaflar da projelere tam destek verdi.

banner844
Yorumlar (7)
Sultan 2 hafta önce
Sultan halkın arasına çıkmış
81 2 hafta önce
SEÇİM GELİYOR SEÇİİİİMMM ONDANDIR BU ESNAF GEZMELERİ :))
Bakan bey sesimiz duy 2 hafta önce
Beçi koop olarak biraz bizi de dinleyin 2 seneden beri perişan olduk bittik mazot alacak para bulamıyoruz
Akpli düzceli 2 hafta önce
Hayret bakan beyimiz şehirde dolaşmış
MOTORCU 2 hafta önce
BAKAN SIFATIYLAMI BELEDİYE BAŞKANI SIFATIYLAMI ÇIKMIŞ
Naz’mi arar 2 hafta önce
Su kullanımı yapılmayan dairelerdende her ay sekiz buçuk tl makbuz yazılıyo adaletmi Haybe ye u bi gasp değilmi Bi AKP li olarak bu adaletsizliği protesto ediyorum Hani adalet dağıtan bi partiyiz ya
ali 2 hafta önce
hepsi hikaye