banner851

banner955

“ESNAFIMIZIN MAĞDUR OLMASINA İZİN VERMEYİZ”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bugün gündeme getirdiğimiz Millet Bahçesi 1. Etap inşaat alanının çevresine çekilen koruma tellerinin esnaf ve vatandaşlarda yarattığı mağduriyet haberi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Özlü, inşaat sahası çevresinin koruma altına alınmasının iş güvenliği konusunda büyük önem taşıdığını belirterek “esnaf ve vatandaşlarımızın talebinin oluru değerlendirilecek” dedi.

Düzce 26.08.2020, 15:20
4218
“ESNAFIMIZIN MAĞDUR OLMASINA İZİN VERMEYİZ”
banner1032

İnönü, Avni Akyol ve Anıtpark’ı birleştirerek tek alan haline getiren Millet Bahçesi 1. Etap’ta çalışmalar başlarken inşaat alanı çevresine çekilen koruma telleri konusunda çevre esnaf ve vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü bir açıklama yaptı. Başkan Özlü inşaat alanında iş güvenliğinin sağlanması açısından koruma tellerinin çok önemli olduğunu vurguladı.

Ancak proje alanı çevresinde bulunan esnafların Spor Sokak ile bağlantılarının kesilmesi sonucu zor durumda kaldıklarını bildiğini söyleyen Başkan Özlü, çalışma alanında yeni bir düzenleme yapılması için gerekli inceleme ve müteahhit firma ile görüşeceğini belirtti.

"TALEPLERİ DETAYLI ŞEKİLDE İNCELEYECEĞİZ"

Başkan Özlü, Millet Bahçesi 1 Etap Projesinin ihalede öngörülen 300 gün içinde bitirileceğini de sözlerine ekleyerek; “inşaat alanındaki esnafımızın bu süreçte mağdur olmasına rıza göstermeyiz. Taleplerini detaylı şekilde inceleyeceğiz ve çözüm noktasında herkesi memnun edecek bir karar almak için müteahhit firma ile görüşeceğiz” dedi.

banner844
Yorumlar (8)
Dilek 2 yıl önce
SİNEK ilaclama ve sokak yıkama istiyoruz 2 aydır burdayım bir kere sinek ilaçlama geçmedi mansur bayram cd
Aa 2 yıl önce
İsg önemli fakat projenin bitmiş hali nasıl olacak?
Osman 2 yıl önce
Yap et sonra vatandaşı mağdur etmeyiz de. Etme yahu
hamza 2 yıl önce
Cahiller yalin ayak uatacak kalkacak bayanlari dikiz edecek geceleri fuhus uyusturucu bogesi olacak buyuk ihtimalle
Düzce 2 yıl önce
Vatandaşın sağlığını ve güvenliğini düşünmek suç oldu. MaşAllah.
az sabır 2 yıl önce
sadece bir süre dayanacaklar arkadaş. orası yaya geçidine açıldığında iş makinelerinin oluşturduğu tehdidin farkında değiller sanırım. para kazanmak uğruna insanların hayatını hiçe sayamazsınız. biraz sabredin o millet bahçesi tamamlanınca zaten şükredeceksiniz sabrettiğinize zira oralar insan kaynayacak.
hamza 2 yıl önce
Bir halt olmaz ordan copluk duhus yuvalari olur 2 senede
Motorcu 2 yıl önce
Olimpiyat kavşağındaki esnafın hali ne olacak
15
parçalı bulutlu