banner851

banner955

EV VE İŞ YERLERİNE ZİYARETTE BULUNDULAR

Cumhuriyet Halk Partisi heyeti yaşanan depremin ardından Düzce il merkezi ve Gölyaka ilçesinde incelemelerde bulundu. Depremde zarar gören ev ve işyerlerini ziyaret eden CHP heyeti afetzedelere geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Düzce 24.11.2022, 16:00 24.11.2022, 18:12
1139

Merkez üssü Düzce’nin Gölyaka ilçesi olan 5.9 büyüklüğündeki depremde 72 kişi yaralanırken, birçok ev ve işyerinde hasar oluştu. Deprem sonrası Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce İl Başkanı Semih Çemşit ve Avcılar Belediye Başkanı Turan Hançerli, CHP genel merkezinden gelen heyetle birlikte il merkezi ve Gölyaka ilçesinde incelemelerde bulundu. Afetzedelerle yakından ilgilenen CHP heyeti geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bir kez daha deprem gerçeği ile yüzleştiklerini söyleyen CHP İl Başkanı Semih Çemşit şu açıklamalara yer verdi:

“Depremde 72 vatandaşımız yaralandı”

 “12 Kasım 1919’da meydana gelen depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı andığımız bugünlerde 23 yıl sonra bir gece yine depremle uygumuzdan uyandık. Gölyaka ilçemiz merkezli 5.9 büyüklüğündeki depremde 72 vatandaşımız yaralandı. Yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Deprem nedeniyle yaşanan sarsıntıyla birçok ev ve işyeri de zarar gördü. Bizlerde Cumhuriyet Halk Partisi Düzce örgütü olarak, genel merkezimizden gelen heyet ve Avcılar Belediye Başkanımız Turan Hançerli ile birlikte deprem sonrası hem il merkezimiz hem de Gölyaka ilçemizde incelemelerde bulunduk. Afetzedelerimiz sıkıntılarını ve sorunlarını dinledik. İnşallah en kısa sürede afetzedelerimizin yaralarının sarılması için bizlerde destek olacağız.” dedi.

CHP İl Başkanı Semih Cemşit açıklamalarına şu şekilde devam etti:

“Hızla yola koyulmamız lazım”

“Düzce'de vatandaşlarımızla birlikteyiz. Milletvekillerimiz, Genel Başkan Başdanışmanı Burdur MV. Mehmet Göker, TBMM İmar, Bayındırlık, Ulaştırma, Turizm Komisyonu Parti Sözcüsü İstanbul MV. Gökhan Zeybek, TBMM Deprem Komisyonu üyesi, Adana MV. Yüksek Jeoloji Mühendisi Müzeyyen Şevkin, TBMM Başkanlık Divan Katip Üyesi İzmir MV.  Sevda Erdan Kılıç ve Avcılar Belediye Başkanımız Turan Hançerli ile birlikte Düzce ve çevre ilçeleri etkileyen depremin ardından sahada incelemelerde bulunduk. Ülkemizi güvenli hale getirebilmek için seferberliğe ihtiyacımız var. Bu seferberlik için hızla yola koyulmamız lazım... Çözüm Mümkün!”

Yorumlar (0)
Yeni Sayımız