banner851

banner614

EVLİ ÇİFTİN KORONA ZAFERİ

banner619

Koronavirüs salgını sürerken, umut verici haberler de gelmeye devam ediyor. Muncurlu Atatürk Devlet Hastanesinde tedavi gören iki hasta sağlığına kavuşarak taburcu oldu. Doktor ve hemşireler, 2 kişiyi alkışlarla evlerine uğurladı.

banner846
Düzce 15.04.2020, 17:27 16.04.2020, 12:19
10855
banner844

Düzce Muncurlu Atatürk Devlet Hastanesi’nde, ‘COVID-19’ test sonuçları pozitif çıkan evli çiftin bir süredir devam eden tedavileri tamamlandı. Sağlığına kavuşan evli çift, hastaneden doktor ve hemşirelerin alkışları eşliğinde taburcu edildi.

Sağlık görevlilerinin çıkış kapısında uğurladığı 2 kişi, tedavi ve özverili çalışma için teşekkür etti.

Konu ile ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Düzce Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Dr. Elif Yılmaz, “İldeki bütün hastanelerde belirli sayılarda hastalarımız yatıyor. Ama bu sayıları Bakanlık açıklamadan açıklayamıyoruz. Düzce’de ki bütün hastanelerde hastalarımıza gerekli tedaviler yapılıyor. Evlerinde de takip edilen hastalarımız var” dedi.

Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Volkan Temi ise, “Bu zorlu süreçte bu çiftimiz hastalığı atlattılar. Darısı diğer hastalarımızın başına. Şu anda Muncurlu’da yatan 15 hastamız” diye konuştu.

Yorumlar (3)
AHMET EGE KETHÜDA 1 yıl önce
Oncelikle Bashekim VOLKAN TEMİ beye ve saglik calisanlarimiza tesekkur ederiz
Düzceli 1 yıl önce
Mememursen konutlarında ve sitelerde çocuklar dışarıda oynuyorlar güvenlikler bu konuda neden valiliğin aldığı kararları uygulamıyorlar güvenlikleri kontrol mekanizmaları neden denettlemiyor biz çocuk larımızı çıkarmıyıoruz günah değilmi yasaksa herkese
Egf81 1 yıl önce
Diğer hastalarında acil sfalar dilerim.Sahlik çalışanlara kolayliklar
28°
az bulutlu