banner851

banner955

FESTİVALDE DÜZCE ÜLKÜ OCAKLARI DA YERİNİ ALDI

Düzce Üniversitesi’nde dün başlayan Düzce Üniversitesi Gençlik Festivali’nde (DÜFest) Ülkü Ocakları da yerini aldı. Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan Çakar, Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin yayınlarının bulunduğu Ülkü Ocakları Düzce İl Başkanlığı standını ziyaret etti.

Düzce 12.05.2022, 15:30 12.05.2022, 16:02
1398
FESTİVALDE DÜZCE ÜLKÜ OCAKLARI DA YERİNİ ALDI

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından, öğrencilerinin bilimsel, sosyal ve kültürel açıdan gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Düzce Üniversitesi Öğrenci Festivali (DÜFest 2022) devam ediyor.

Bu yıl ilk defa DÜFest adı ile düzenlenen festival büyük ilgi görürken, öğrenci grupları da festival alanında stantlar açtı. Ülkü Ocakları Düzce Üniversite Başkanlığı tarafından açılan stant ilgi odağı haline gelirken, Düzce Üniversitesi Rektörü Nigar Demircan da standı ziyaret ederek, Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nin yayınlarını inceledi.  

Stant ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Ülkü Ocakları Düzce İl Başkanı Ayhan Bülbül, “Ülkü Ocakları Düzce İl Başkanlığı olarak; Düzce Üniversitesi Bahar Şenlikleri kapsamında üniversite yerleşkesine kurulan standlarda bizde Ülkü Ocakları olarak yerimizi aldık. Özellikle gençlerimizin eğitim hayatlarında daha başarılı olması için Sayın Genel Başkanımız Ahmet Yiğit Yıldırım’ın talimatları ile hazırlanan ‘ODAK2023 Anlayarak Hızlı Okuma’ yazılımını öğrenci arkadaşlarımıza tanıttık.

Bunun yanında Ülkü Ocakları Genel Merkezimizin sürekli yayını olan Ülkü Ocakları Dergisi’ni ve dergimizde işlenen konuları öğrenci kardeşlerimiz ile istişare ederek bilgilendirme yaptık.  Yine öğrenci kardeşlerimize yönelik içerisinde KPSS, ALES, LGS, TUS gibi sınavlara hazırlık konuları ve testleri olan Bilgiocakta.com çevrim içi eğitim   platformundan bahsettik.  Ayrıca standımızı ziyaret eden Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar hanımefendi’ye Türk Büyükleri Okuma Serisi, Ocaktabul gibi çalışmalarımızdan bahsettik.  Ülkü Ocakları olarak standımız Bahar Şenliklerinin son gününe kadar açık olacaktır, tüm öğrenci kardeşlerimizi çay içmeye bekliyoruz” dedi.

banner844
Yorumlar (7)
halk 7 ay önce
biz suriliyiz.bize serbest..
halk 7 ay önce
yürüyün ötede eşelenın..Ne ülkü ocağı vatan hainleri.Devlet Bahçeli yüzünden o patiye verdiğimiz oylar haram olsun..Suriyeli afganlı genclere sesiniz çıkıyormu i...ler.
günah sevap. 7 ay önce
sokaklarda gördğüm kapalı kızların bazıları parklarda erkeklerle sarmaş dolaş.o günah değilmi.Hatta öpüşenler erkeğin eli kızın omzundan aşağı iyice sarkmış.Sadece sacının kılını göstermekmi günah.Allahımı kandırıyon kendinimi.Diğerleri ne erkeği mutlu olsun o sevapmı..Resmen öpüşüyor kafasında türbanla.bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.b....nu çıkarttılar
Hakiki düzceli 7 ay önce
Öğrencileri siyasete bulaştırmayın. Rahat bırakın ilim irfan öğrensinler. Mesleklerini ellerine alsınlar önce. Anne babalari onun için oraya gönderiyor kırkanaat dişinden tırnagından arttırarak okutuyor. Herşeyin zamanı var.
Uğur 7 ay önce
Bu ülkenin sigortası ülkücü harekete selam olsun.
Madur 7 ay önce
Yazık şu gençlere tabanı patlamış kovaylan şu getirmeye uğraşıyolar birilerinin sırtında yaşayamaz sınız m h p yi bahçeli bitirdi .
Mensur Akbaş 7 ay önce
Yazık bu gençlere.
Bahçelinin durumunu düşününce.
Yeni Sayımız