banner851

banner614

FİNAL İÇİN DÜZCE HALKININ DESTEĞİNE İHTİYACI VAR

banner619

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor final için geri sayım başladı. Yarışmada eleme potasına giren Düzceli Ayşe Yüksel, finale kalmak için Düzce halkının desteklerini bekliyor.

banner846
Düzce 20.06.2021, 17:45
3733
FİNAL İÇİN DÜZCE HALKININ DESTEĞİNE İHTİYACI VAR
banner844

Survivor'da artık sezonun sonuna doğru geliniyor. İzleyenler ise bu senenin şampiyonunun kim olacağını merak ederken, eleme potasına giren Düzceli Ayşe Yüksel’in finale kalması için, Düzce halkının SMS’lerine ihtiyacı var.

 Yarışmada sergilediği performans ile her kesi kendi hayran bırakan Düzceli Ayşe Yüksel’e SMS yolu ile AYŞE yazıp 1890’a mesaj atarak destek olabilirsiniz.

Yorumlar (34)
MEHMET 1 ay önce
Bu yorumlardan çıkan sonuç Düzce li bir kizımızın Düzce yi başarıyla temsil etmesinden rahatsız olan ve ilimizin tanıtımına katkı yapan survivor a damga vurmuş Ayşe ile sevinip mutlu olmayan kafalarla bir yere gidemeyecegimizdir.
Öz Duzceli 1 ay önce
Duzceli cahil ve fesatlardan Duzce 1 adim ileri gitmez .Sadece sporda degil her konuda.Kurann anlamndan haberleri yok.Spordan haberleri yok sanattdan haberleri yok belli bir kesimin..Hurafelerden dedikodulardan gösterisden giybetten haberleri var belirli bir kesimin.Baskan bu sehir icin fazla ugrasma..
Duzceli 1 ay önce
Sampiyon Ayse.Cekemeyen Duzceli olupda Aleyna denilen sinsirellayi desdekleyen cekemeyen hasetlere inat..Birazda guzel sehlerle adimiz duyulsun
cash81 1 ay önce
inşAllah elenir
adamın teki 1 ay önce
adaşı ayşe keşir oy atsın
Aleyna Kalaycıoğlu 1 ay önce
Düzceli olarak Ayşe den utanıyorum. Aleyna yı destekliyoruz biz. Bukkadar çirkef bir kız olmaz.
MEHMET 1 ay önce
Eğer Ayşe ye çirkef diyorsan sen insan tanimıyorsun.Bu kafayla iyiyle kötüyü ayırdedemezsin yazık
,,,, 1 ay önce
neyinden utandın terbiyesiz..Sporundanmı 1.geldiği kazandığı yarışmadanmı neyinden..Asıl senin gibilere biz başka birşey diyoruz..
vatandaş 1 ay önce
BİZİM FATURAMIZI EKMEĞİMİZİ AYŞE VERİYOR ŞUNU HABER YAPIP NEYİN PRİMİNE GİRİYONUZ ANLAMADIM BEN DÜZCENİN VEKİLİ RİZEDE ÇAY TOPLUYOR ÖTEKİ VEKİLLER NERDE ALLAH BİLİR SİZ GELMİŞİNİZ AYŞEYE YARDIM EDİN DEVLETİN KURUMLARI GAYET YARDIM EDİYOR YARDIMA MUHTAÇLARA
Duzceakp 1 ay önce
Birol Şahin'e söyleyin o sms atar!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın