banner851

banner614

FINDIK ÇUVALLARININ ÜZERİNDE KİLOMETRELERCE YOL ALDI

Düzce’de kamyonetin kasasında fındık çuvallarının üzerinde yolculuk yapan bir kişi, yürekleri ağza getirdi. Olası bir facianın yaşanmaması tek sevindirici durum olurken, o anlar ise cep telefonu ile görüntülendi.

banner619
Düzce 29.08.2021, 16:00 30.08.2021, 18:15
1654

Ağustos ayı ile birlikte fındık bahçelerine giren üreticiler, fındıklarını harmana indirmesiyle fındık satışları da başladı. Fındık alım araçlarının Düzce’nin dört bir yanında gezdiği şu günlerde, vatandaş kamerasına yansıyan görüntüler pes dedirtti.

Düzce Bahçeşehir bağlantı yolunda fındık yüklü bir kamyonetin kasasında fındık çuvallarının üzerinde yolculuk yapan bir kişi, hem kendi canını riske attı, hem de olası bir kazaya davetiye çıkartı.

Kamyonetin kasasında fındık çuvallarının üzerinde metrelerce yükseklikte yolculuk yapan bir kişi hiçbir uyarıya aldırış etmeden, kilometrelerce yolculuk yaptı. Şahsın yolculuk esnasında rahat tavırları ise dikkatlerden kaçmadı. 

Yorumlar (1)
MUHTEREM 4 hafta önce
EHLİYETSİZ ŞÖFÖRÜ YAKALAMAYI BİLİYORSUN MEDYAYA VERİYORSUN EYYYY EMNİYET GÖREVLİSİ BU ADAMI NEDEN YAKALAMIYORSUN VALİ GÖRÜYORMUSUN SENİN VİLAYETİNDE BUNLAR NASIL OLUR