banner851

banner614

GAZİLERİ UNUTMADILAR

banner619

Düzce’de özel eğitimde başarılarıyla adından söz ettiren Safir Koleji tarafından, 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle Türkiye Muharip Gaziler Derneği Düzce Şubesi’ne öğretmenler ve öğrenciler ile birlikte ziyaret gerçekleştirildi.

banner846
Düzce 20.09.2019, 15:10 20.09.2019, 19:09
330
banner844

Milli, yerli ve çalışkan bir nesil için İstanbul’da başladığı eğitim yolculuğuna bugün Düzce’nin de aralarında bulunduğu 8 ildeki kampüsleriyle devam eden Safir Türkiye Okulları Düzce Şubesi tarafından Gaziler Günü dolayısıyla Türkiye Muharip Gaziler Derneği Düzce Şubesi’ne ziyaret gerçekleştirildi.


Bilindiği gibi fedakar gazilerimizi anmak için her yıl 19 Eylül, "Gaziler Günü" olarak kutlanıyor. Göğüslerini vatanlarının selameti için siper eden gazilerimizin bu anlamı gününde anlamlı bir ziyaret gerçekleştiren Düzce Safir Koleji öğretmen ve öğrencileri kahraman gazilerimizle bir araya geldi.  


Safir Koleji öğrencileri tarafından çiçek takdimi gerçekleştirilmesinin ardından ziyaret toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.  

Haber: H. DURNA

Yorumlar (2)
Merkez Kırk Bir Kırk Beş 2 yıl önce
Aferin çocuklar siz ki ecdadınızı unutmamak için gayret gösteriyorsunuz ne diyeyim unutanlar utansın! Atatürk dememiş miydi hani yeni nesil sizin eseriniz olacaktır diye. Sizler eser sahibi olacaksınız yeni nesile sahiplik edeceksiniz. Umudumuz büyük.
Düzceli 2 yıl önce
Çocukların bu yaşta böyle etkinliklere okullar tarafından dahil edilmesi özellikle günümüzde çok önemli. Tebrikler...