banner851

banner955

"GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü'ye şehre kazandırdığı sosyal, kültürel ve sportif yatırımlarından dolayı ödül verdi.

Düzce 16.11.2021, 18:40
1862
"GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Başkent Ankara'da AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı’nca 16-21 Kasım tarihleri arasında gençlere ve kendini genç hissedenlere yönelik düzenlenen "Tam Bana Göre Festival" etkinliği başladı.

BAŞKAN ÖZLÜ, ÖDÜLÜNÜ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN ELİNDEN ALDI

Bilim insanları sanat ve siyaset dünyasının ileri gelenleri tarafından konferans ve söyleşilerin de yapılacağı "Tam Bana Göre Festival" etkinliğinin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Erdoğan, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye şehre kazandırdığı sosyal, kültürel ve sportif yatırımlardan dolayı ödül verdi.

"GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ"

Ödülünü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden alan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, ödülü tüm Düzce halkı adına aldığını ifade ederek, "2 buçuk yıl önce 'Düzce Bizim Evimiz' diyerek çıktığımız bu yoldu dev projelerimizin yanı sıra  sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlere de imza attık. Gençlere yönelik yaptığımız projeler nedeniyle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödüle layık görüldük. Bu ödülü tüm Düzceli hemşehrilerimiz adına aldık. Bundan sonra da şehrimiz ve gençlerimiz için yeni projeleri hayata geçirerek gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

banner844
Yorumlar (12)
Talihsiz talihli 1 yıl önce
Hak etmişti. Düzcenin en iyi başkanı. Depremden hemen sonra başkan olsaydı şehir çok farklı olurdu.
''İş insanın ayna 1 yıl önce
Bir kimsenin nasıl bir kişi olduğunu anlamak isterseniz yaptığı işlere bakınız. Bu işlerin niteliği, o kişinin yeteneğini, huyunu, tutumunu ve benzeri şeyleri belli eder.
He he belki öyle 1 yıl önce
Gri pasaportla adam kaciran bb lerede ayni ödülü vermis. Körlerle sagirlar birbirini agirlamis. Oh ne yedik be diyip geyirip durmuslar.
Aa 1 yıl önce
Biz gençler olarak Özlü’nin astım kestim tutukuna karşıyız. O kavşakla ilgili kimse Özlü’ye haddini bildiremez. Ancak Özlü, hizmet için orada ise o da astım kestim yapamaz.
Şampiyon 1 yıl önce
Koca 18 sene boşa geçti Düzcemizde çook daha erken gelmeliydi ne yazıkki Faruk bey ; Belediyemizi ne halde aldığını kendisi bile inanamamıştır
Ertan demir 1 yıl önce
Biz neden göremedik acaba
can 1 yıl önce
YAKISIR BASKAN FARUK ÖZLÜYE HAK EDIYO
Halk 1 yıl önce
Birbirinizi övmeniz plaketler falanlar filanlar.Birde aysonunu getiremeyen emekliye sorun asgari ucretliye sorun unv.sinavinda suriyeli kadar deger görmeyen isi olmayipda geri ödenmesi istenen burslu ogrenciye işsiz insanlara sorun kendinizi..Askida ekmek diye çopden ekmek toplayana sorun.kendinizi.Suriyeli multeci biz muz dlyiyoruz deyip halkini aşagilik duruma düşuren vatansever halkina sorun kendinizi..Alin multecilerinizi artik gidin..TL yi sifirlamayami calisiyorsunuz dunya para birimlerinn karşisinda..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız