banner851

banner614

GELEN GİDEN OLMAYINCA İŞ BAŞA DÜŞTÜ

Esnafın iddiasına göre Düzce Belediyesi yoğun kar yağışının araçların gün içinde yoğun şekilde girip çıktığı Küçük Sanayi Sitesi’nin yolarını açmadı. Yoları kendi imkanlarıyla açmak zorunda kalan esna, “Düzce esnafları olarak çok mağduruz. Gerekli işlemlerin yapısın” diyerek belediyeye seslendi.

banner619
Düzce 19.01.2021, 17:50 19.01.2021, 17:42
4186

Düzce’de etkili olan yoğun kar yağışının ardından, sokağa çıkma yasağının etkisiyle sokakların da boş kalmasıyla her yer beyaza büründü. Yoğun yağışla birlikte Düzce Küçük Sanayi Sitesi de kar kalınlığı 40 cm’ye yanaştı.

Öte yandan Küçük Sanayi Sitesi esnafların iddiasına göre Düzce Belediyesi, mesai saatleri içerisinde araçların sürekli girip çıktığı bir nokta olan sitenin yollarını açmadı.  Esnaf karlı yolları kendi imkanlarıyla açmak zorunda kaldı.

Sanayi sitesinin durumunu video kaydına alıp 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber Whatsapp İhbar Hattı’na gönderen bir vatandaş, “Burası Düzce Küçük Sanayi Sitesi. Gördüğünüz gibi belediyenin hiçbir çalışanı gelip yolu açmıyor. Yeni ve eski sanayi aynı şekilde. Biz kendi imkânlarımızla yolu açmaya çalışıyoruz. Düzce esnafları olarak çok mağduruz. Gerekli işlemlerin yapılmasını rica ederiz” diyerek belediyeye çağrı yaptı.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (9)
kürekci 9 ay önce
nesine mağdursunuz.Koca koca adamlarsınız.Bizimde yolumuzu açmadı ama her ev kendi evinin önunu açtı.İsteseniz tertemiz yaparsınız.Biraz çalışın da spor yapın..Ne bu yaa.Eskiden herkes kendi evinin önunu süpürür pııl pırıldı sokaklar..şimdi herkes bi kendini beğenmiş.
Emre mert 9 ay önce
Terbiyesiz kadın o şöförler -15 derecede sabahın 6 sında kontak çevirip ayazda halka hizmet ediyor insan gibi hanımefendi görmedim diyor eline telefon böyle show yapması insanın sinirlerini zıplatıyor şöför arkadaşımizin sabrina hayranim corona virüs tedbirleri kapsaminda 6 yasindaki cocugun da sokağa cikamayacagina biri o hanimefendiye söylesin
Düzceli 9 ay önce
Aynı olur bu belediye yönetimiyle,yiyelim içelim gezelim.Bahçeşehirde paramızla temizlik yaptırıyoruz ağaç budatıyoruz.
9 ay önce
Yollar açık dükkanınızın önünüzde temizleyin
Hımm 9 ay önce
Karayolları calismiyor
DÜZCELİ 9 ay önce
BELEDİYE BAŞKANI BUGÜNKÜ KONGIREDE SANDIKLARI PATLATIN DİYOR BU HİZMETLEMİ PATLATILACAK DAHA ESKİ SANAYİYİ BİLE KALDIRAMADILAR YILLARCA
Yazık 9 ay önce
Hani özlü sınıfı geçti diye haberler yapılıyordu hep fiyasko yalan. Kendi geçtiği yolları temizlettirmiştir.
Vatandaş 9 ay önce
Hiçbiryeri açmadıki belediye. Öncü TV nin yere göğe sığdıramadığım başkan yine sınıfta kaldı. Öncü TV ye kalsa başkan her yeri açtı, tertemiz yaptı. Yolda yürüyemiyoruz yolda. Utanmadan burada reklamlarını yaptırıyorlar birde.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın