banner851

banner614

GELENEKSEL SÜNNET ŞÖLENİ GERÇEKLEŞTİ

banner619

Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından geleneksel hale getirilen toplu sünnet şöleni eğlencesi bu gün gerçekleşti. Melen Su Parkı Sosyal Tesislerinde düzenlenen şölene 42 çocuk katıldı. Düzce Belediyesinin, temin ettiği sünnet kıyafetlerinin yanı sıra çocuklara, okul malzemeleri ve oyuncaklar dağıtıldı. Şölene Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu , Belediye Başkan Danışmanı Cengiz Tuncer , Müftü Yardımcısı Hüseyin Akkaya ve Düzce İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz katıldı .

banner846
Düzce 05.09.2019, 17:49 05.09.2019, 18:43
1422
banner844

Geleneksel hale getirilen ve Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplu sünnet şöleni gerçekleşti.Eğlence kapsamında belediye binası önünden Anıtpark Meydanı’na kadar kortej  eşliğinde gidildi  ve daha sonra Melen Su Parkı Sosyal Tesisleri’ne şölen için geçildi.Şölen Mevlid-i Şerif ve dualar ile başladı.“Vatanına, milletine sahip çıkan bir nesil olsun”


Mehteran  gösterisinin  yapılmasının ardından Düzce Belediye Başkan Danışmanı Cengiz Tuncer açıklamalarda bulundu ve şöyle dedi: “Sünnet olan gençler ve onların aileleri Düzce Belediyesi’nin geleneksel sünnet merasimine hoş geldiniz. Bizim gençlerden duamız ve onlar için istediğimiz vatanına, bayrağına, milletine ve dinine sahip çıkan bir nesil olsun. Bundan sonra ’da ahlaklı nesiller yetişsin yolları ve bahtları açık olsun inşallah. “Şölen, Hacivat Karagöz gösterisi ile devam etti. Akabinde Toplu Sünnet Şölenine katılan çocuklara okul malzemeleri ve çeşitli oyuncaklar hediye edildi.

 

HABER : C.A.KUŞ

Yorumlar (2)
Agamahallesi 2 yıl önce
Düzce belediyesine teşekkürler herşey çok güzeldi çocuklarımız mutlu oldular
cringe 2 yıl önce
çok güzel. bir etkinlik olmuş