banner851

banner955

GENEL SEKRETER ŞEN’E TALİMAT VERDİ

Düzce Valisi Cevdet Atay, Gümüşova ilçesinde Soğuksu ve Halilbey grup yolunda asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Vali Atay, devam eden çalışmalar ile ilgili İl Özel İdare Genel Sekreteri Hayri Şen’den bilgi aldı. Vali Atay ayrıca, grup yolları ve köy yollarının bir an önce tamamlanması talimatını verdi.

Düzce 05.08.2020, 16:23 05.08.2020, 20:43
4210
GENEL SEKRETER ŞEN’E TALİMAT VERDİ
banner1032

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce’de ki çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor. Bugün Gümüşova ilçesine giden Vali Atay, Düzce İl Özel İdare Genel Sekreteri Hayri Şen, Gümüşova Kaymakamı Fatih Yakınoğlu ve İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal ve Meclis Üyeleri ile birlikte, devam eden Soğuksu – Halilbey grup yolundan ki asfalt serme çalışmalarını inceledi.

Düzce genelindeki grup yolları ve köy yolları ile ilgili Düzce İl Özel İdare Genel Sekreteri Hayri Şen’den bilgi alan Vali Atay, çalışmaların bir an önce tamamlanması talimatı verdi.

HABER: SAVAŞ ARI

Yorumlar (7)
ONUR 2 yıl önce
SAYIN VALİ HANGİ YOLDAN BAHSEDİYORSUNUZ ACABA. NUHLAR KÖYÜ YOLUNU GELİNDE ZAHMET OLMAZSA GÖRUN. YOL YOL DEĞİL EŞŞEK BİLE YÜRÜMEZ YOLU GÖRUNCE .
Rüya özkan 2 yıl önce
Valimiz birde bizim köyümüze ğelip baksın yollara rezil durumda yıllardır asfaltlama diye birsey ğörmedik
Oncrtv yorumu yayinlayin 2 yıl önce
Bir yetkikide yeni yapılan kuzey çevre yolundaki asfalta yapılan yolun diğer kısmını yapiliyor. Yol atlak atlak olmuş heryeri dalgalı mercanlar kavşağına gelince tümsek olmuş asvalt bibgudin araba sürün bu yol dün yapildi yazık degil mi p
Vatandas 2 yıl önce
Ilceyi brakta duzce merkez ticaret lisesi kavsagi yeni baglanti yolu asfalt yapilmasi lazim
Ayhan Okşit 2 yıl önce
Sayın valimiz birde sacmalı pınar koyundekı yollarımızı gorsun
Düzceli 2 yıl önce
Düzce Düzceli bir bürokrat lazım . Hayri Şen kurumundan tek başına çıkıp o köyleri bulamaz bile...
Gökhan kahraman 2 yıl önce
Sayin valimiz hocaoğlu köyü yollarına da bi gelip bakarmısınız kaç yıldır vaatlerde bulunup sallıyorlar paşakonağı köyü çıkışında 600 metre yer hayla toprak yol söyleyince başlarından sallıyorlar bıktık bezdik biz
18
parçalı bulutlu