banner851

banner955

GEREKÇE: ANLAŞMA ŞARTLARINA UYULMADI

Düzce Belediyesi iştirak şirketi Bahçeşehir A.Ş. şehrin birçok bölgesindeki sitelerine temizlik ve bakım hizmeti verdiği Algün İnşaat ile arasındaki anlaşmayı tek taraflı feshetti. Algün İnşaat ile yolların ayrılmasının arka planında anlaşma şartlarına uyulmaması olduğu ortaya çıktı.

Düzce 12.05.2022, 14:04
7456
GEREKÇE: ANLAŞMA ŞARTLARINA UYULMADI

Düzce’de site ve tesis yönetiminin geliştirilmesi ve vatandaş odaklı hizmetin oluşturulması amacıyla Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından kurulmasına ön ayak olunan Bahçeşehir Yönetim A.Ş., kent nüfusunun önemli bir bölümünün yaşadığı Bahçeşehir Bölgesi başta olmak üzere kentteki birçok siteye hizmet veriyor.

Binlerce konuta aylık belirlenen bir ücret üzerinden hem apartman temizliği hem de bahçe bakımı sağlayan Bahçeşehir A.Ş. personelinin 2 yıldır yürüttüğü çalışmaların başarılı bulunması üzerine sorumluluk alanı genişleyen şirket, yeni anlaşmalarla hizmet yelpazesini genişletiyor.

Düzce’de inşaat firmalarının site yönetiminde tercih sebebi olan Bahçeşehir A.Ş., uzun süredir taahhütlerini yerine getirmeyen Algün İnşaat ile arasındaki anlaşmayı tek taraflı feshetti.

Aylardır Algün İnşaat’ın yaptığı sitelere düzenli olarak hizmet veren Bahçeşehir A.Ş., anlaşma şartlarına uyulmaması üzerine firmayla yolları ayırma yoluna gitti.

Yakın zamanda başkanlığına aynı zamanda AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı olan Gönül Ekiz Asuk’un seçildiği ve yönetim kurulunda Yaşar Özdemir, Murat Aydın, Özcan Çakmakçı ve İsmail Biriktir’in yer aldığı Bahçeşehir A.Ş. yönetimi, göreve gelir gelmez sorunlu şirketlerin üzerini kırmızı kalemle çizme kararı aldı.

Bu doğrultuda uyarılara rağmen gerekli şartları sağlamayan Algün İnşaat siteleri, hizmet kapsamından çıkarıldı.

Yorumlar (6)
ramazan bedir 7 ay önce
güzel de aynı belediye aziziye mah. 892. sk. no 1 deki site içinde bulunan A apartmanın altında toprağa gömülü yapılan sığanaklar tamamlanmadan aigün inşaat firmasına haziran 2020 de iskan iznini nasıl verdi, site sakini olarak bunu düzce belediyesine soruyorum, ve cevap beklerim
m 7 ay önce
beton belediyeden, temizlik belediyeden iyiymiş
vatandaş 7 ay önce
Algün'e belediye tarafından çok imtiyaz verilmesine karşıyım!!!
Ali Bağlar 7 ay önce
Hayret ters düşmüşler
konutlar 7 ay önce
sayın ahçesehir yönetimi whatsap dan size bizim bina için nasıl temizlik yapıldıgını yolladım sizde gereken yapılacak yazdınız kalıcıkonutlarda da oturan biriyim bence herkes aldıgı paranın hakkını güzelce vermeli
CAN 7 ay önce
iyi yapmis TEMIZLIK önce gelir SARTLARA UYACAN UYMASSAN BY BY
Yeni Sayımız