banner851

banner955

GÖLYAKA KÜLTÜR PARK’TA ETKİNLİK DÜZENLENDİ

Düzce’de Sevgi Evlerinde kalan çocuklar, Düzce Valisi Cevdet Atay tarafından Kurban Bayramı münasebetiyle düzenlenen etkinlikte gönüllerince eylendiler. Etkinliğe Vali Atay eşi Elçin Atay ile birlikte katıldı.

Düzce 11.07.2022, 19:00 11.07.2022, 18:12
2108
GÖLYAKA KÜLTÜR PARK’TA ETKİNLİK DÜZENLENDİ
banner986

Düzce Valisi Cevdet Atay, bu Kurban Bayramında da sevgi evlerinde kalan öksüz ve yetim çocukları unutmadı. Bayramın 2’inci günü sevgi evlerini ziyaret eden Vali Atay, çocuklara bayram harçlığı kıyafet ve oyuncaklar hediye etmişti.

Vali Atay tarafından, yine Sevgi Evlerinde kalan çocuklara yönelik etkinlik düzenlendi.  Kurban Bayramın 3’üncü gününü, eşi Elçin Atay ile birlikte Gölyaka Kültür Park’ta düzenlenen etkinlikte Sevgi Evlerinde kalan çocuklarla geçiren Vali Atay, yetim ve öksüz çocuklara unutulmaz anlar yaşattı.

Etkinlikte çocuklarla piknik yapan, voleybol oynayan Vali Atay’a İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Akkaplan, İl Jandarma Komutanı Albay Naci Akkaş, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ercan Öztürk ile diğer kurum müdürleri eşlik etti.

Yorumlar (3)
Hurdacı 1 ay önce
Bu arada Gölyaka kültür part giriş 15 alıyorlar
Aa 1 ay önce
Gölyaka Kültür Park'ın adı 15 Temmuz olmamış mıydı? Her fırsatta Öztürkler Kavşağı'nı türkseven kavşağı yazan Öncü, nasıl bunu atladı?
Uğur 1 ay önce
Çalışkan devlet adamı,güzel insan
21
açık