banner851

banner614

GÖREVLİ PERSONELE MASKE DAĞITILIDI

banner619

Koronavirüs salgını kapsamında Düzce’de oluşturulan kontrol noktalarını ziyaret eden Düzce Kızılay Şube Başkanı Av. Halil Aydın, görevli personellere teşekkür ederek maske dağıtımı gerçekleştirdi.

banner846
Düzce 23.04.2020, 15:30
1456
GÖREVLİ PERSONELE MASKE DAĞITILIDI
banner844

Tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam eden yeni tip Koronavirüs (Covid – 19) salgını can almaya devam ediyor. Dünya genelinde büyük korku ve paniğe neden olan salgına yönelik, Düzce’de oluşturulan kontrol noktalarında görevli personeller, özverili çalışmalarını sürdürüyor.

Kızılay Düzce Şubesi Başkanı Av. Halil Aydın’da Kontrol Noktalarında ki personele teşekkür ziyaretinde bulundu. Personellere çalışmalarından dolayı teşekkür eden Şube Başkanı Aydın, aynı zamanda maske dağıtımı yaptı.

Covid-19 salgını tedbirleri kapsamında kontrol noktalarında bulunan görevli personellerin kullanımı için Gümüşova ve Akçakoca’da oluşturulan kontrol noktalarına Şube Başkanı Av.Halil Aydın ve Düzce İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Yunus Karaman tarafından 2 adet konteyner teslim edildi.

Yorumlar (3)
Yalann. 1 yıl önce
Eyy öncü bu sahurda ve iftarda çıkan Sağlıkcılara yemek ve kalvaltilara haber yapsaniz ya. Cesaretiniz var ise. He bide üniversitesi döner tavan vermedi
Şampiyon 1 yıl önce
Öznür abim her yerde sensin Kızılay adına helal olsun
Yerli 81 1 yıl önce
Helal olsun bu adama. Gerçekten hep sahada. Kızılayın hakkını verdi. Allah önünü açık etsin inşallah
21°
parçalı bulutlu