banner614

GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇİLECEK

banner619

Düzce Belediyesi’nin Asar Deresi ve çevresinde başlattığı temizlik çalışmalarına aralıksız devam ediliyor.

Düzce 28.11.2020, 17:40
1698
GÖRÜNTÜ KİRLİLİĞİNİN ÖNÜNE GEÇİLECEK
banner785

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatları doğrultusunda çevresi temizlenen Asar Deresi’nde iş makineleri de dere yatağında çalışmalarını haftalık belli periyodik aralıklarla sürdürüyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü, Asar Deresi etrafında oluşan çevre kirliliğine karşı aldığı önlemler kapsamında temizlik çalışmalarını yürütüyor.

Ekipler dere çevresine kontrolsüz bir şekilde atılan katı atık, moloz ve hafriyat kalıntılarını iş makineleri ile temizleyerek rehabilitasyon çalışmaları yaptı.

Asar’ın çevresinin temizlenmesinin ardından dere yatağında da biriken yosun, çalı ve çırpıları temizleme çalışması gerçekleştirdi.

Şehrin merkezinde Düzce’nin iki yakasını birleştiren Asar Deresi’ndeki çalışmalar sürekli devam edecek ve böylece görüntü kirliliği yaşanmasının önüne geçilecek.

Yorumlar (3)
Ahmet 2 ay önce
Görüntü kirliliği,hava kirliliğinden daha önemli tabi.Düzce zehir soluyorsun,Türkiyenin en kirli havası Düzce de.Bir araştır öncü haber!!
... 2 ay önce
Herseferinde asar deresini çöle güzel yapcaz böle güzel yapcaz denip hic bişey yapıl aması üzücü milyonlar geldi o dere adam edilmesi İcin ama yapılan sadece Bi hc!
Baki Celik 2 ay önce
Nikdu asar deresi orojesi.sadece islah ederek kandirmayin halki.iki secim gecti haka afisteki projeden eser yok
11°
açık