banner851

banner955

GÖSTERİŞLİ’DEN CADDE ESNAFINA TEŞEKKÜR

Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, İstanbul Caddesi esnafını ziyaret ederek, dış cephe giydirme konusunda verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

Düzce 10.09.2022, 10:30 10.09.2022, 15:27
2272
GÖSTERİŞLİ’DEN CADDE ESNAFINA TEŞEKKÜR
banner1032

Düzce Belediyesi tarafından ‘Kent Estetiği Projesi’ ne yönelik İstanbul Caddesi üzerindeki dükkanların dış cephelerinin giydirilmesine devam ediliyor.Cadde esnaflarını ziyaret eden Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, projenin daha hızlı ilerlemesi için esnaftan destek istedi. Cadde esnafını sık sık ziyaret ederek dış cephe değişimlerini gerçekleştiren esnafa Başkan Dr. Faruk Özlü’nün teşekkürlerini ileten Belediye Başkan Vekili Hüdaver Gösterişli, esnafın projeye sahip çıkarak destek beklediklerini söyledi.

Yorumlar (4)
C.K.ASCHAAFENBURG. 3 hafta önce
Sn.H.gösterişli İstanbul cad 152.Düzpaş.ile Bim marketin önündeki otobüs durağindaki mermer taşların üzerinde pisikletle geçince silah gibi taşlardan ses çıkıyor balkonda oturulmuyor Allah aşkına bu sıkıntıyıda giderin bunu sizden çevre halkı Adına talep ediyorum.AKP. Belediyemizin bu sese kulak verebilecek kapasiteye sahip olduğunu biliyorum bu konuda kimseye Belediyemize sözsöylet meyin.ilgininize Teşekkür ederim
Esnaf 3 hafta önce
Uygulama ve destek için teşekkür ediyorum. Fakat Düzce sadece İstanbul caddesinden ibaret değil. Diğer esnaflarada güzellikler yapılsın.
Cem 3 hafta önce
VALİLİK SONRASI EMNİYETE KADAR UNUTULDU. AĞAÇ KÖKLERİ KALDIRIMLARI PATLATMIŞ DÜŞEN DÜŞENE. AĞAÇLAR BİNALARIN CAMLARINDAN GİRİYOR. BUDAMA BİLE YAPMIYORLAR. BURASI DA İSTANBUL CADDESİ. SONRADAN UYDURULAN HASTANE CADDESİ DEĞİL !!!!!
DÜRÜST OL 3 hafta önce
GÖSTERİŞLİ BORCUNU ÖDEMEMEK İÇİN ELLERİNDEKİ MALLAR KAÇIRIYORSUN ŞİMDİDE KAMU ADINA ÇALIŞTIĞINA İNANDIRMAYA MI ÇALIŞIYORSUN HİKAYE YAPMA VAY BU MİLLETİN HALİNE
14
kapalı