banner851

banner614

GÜLER GÜNEŞ’TEN YAŞLILARA ÇAĞRI

banner619

Korona virüsüne karşı kurallara uymayan 65 yaş ve üstü yaşlılara bir çağrı da AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Belediye Meclis Üyesi Güler Güneş’ten geldi. Güneş, “65 yaş ve üstü yaşlılarımızın tüm ihtiyaçları karşılanıyor” dedi.

banner846
Düzce 23.03.2020, 15:46
3788
GÜLER GÜNEŞ’TEN YAŞLILARA ÇAĞRI
banner844

Tüm dünyayı tehdit eden ve vaka sayısının her geçen gün arttığı Türkiye’de tüm tedbirler üst seviyeye çıkartıldı. İçişleri Bakanlığı’nın yayınladığı genelge ile risk altında ki 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı bulunanlara sokağa çıkma yasağı getirilmesine rağmen, yaşlı insanların bu yasağa uymaması, yetkililer başta olmak üzere siyasileri de harekete geçirdi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Belediye Meclis Üyesi’de yaşlıların sokağa çıkmaması için sosyal medyada ki hesabından bir mesaj yayımladı.

Yaşlılar ve ihtiyaç sahibi olanların tüm ihtiyaçlarının devletin kurumları tarafından karşılandığını söyleyen Güneş, ”Kıymetli Düzceliler 65 yaş üzeri ve kronik rahatsızlığı olan yardıma muhtaç vatandaşlarımız, sağlık başta olmak üzere tüm ihtiyaçlarını 112-155-156 numaralarını arayarak yardım talebinde bulunabileceklerdir. Çevrenizi bilgilendirmeniz önemle duyurulur” dedi.

Yorumlar (6)
Ampulkafa 1 yıl önce
Siz 65 yas ustunu kandirabilirsiniz ancak
Sen git oy zamani gel kapikapi oy dilen
Akp il baskani kadin kollari baskani validen il sagliktan once geliyor
88888 1 yıl önce
senin ne özelliğin var.Demeç veriyosun.Kimse seni dikkate almıyor.He sadece akp nin yalakaları dinler.
hasan yücel 1 yıl önce
hele şükür bir etkinliğini gördük.
Harbici 1 yıl önce
görecez be yav nasıl karşılanacağını.ama yinde rabbim korsusn bir an evvel def ederiz inşAllah.
Ayşen 1 yıl önce
Düzce kadın kollaro başkanı güneş olaya el mışsa keşir nezahat vs el atmışlarsa vAllahide billahi talan başlamıştır Allah düzceliye acısın
eski akpli 1 yıl önce
sen hala gitmedinmi...
18°
parçalı bulutlu