banner851

banner614

GÜNDEN 'KAŞIKOĞLU'NA ÖYLE BİR TAŞ ATTI Kİ!

banner619

Düzce Belediyesi her alanda temizlik ve dezenfekte çalışmalarını Başkanı Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer'in direktifleri doğrultusunda titizlikle yürütüyor. Sadece çalışmaları takip etmeyen bizzat dezenfekte çalışmalarına destek veren Başkan Yardımcısı Tuncer'in sosyal medyadan paylaşılan fotoğrafı beğeni yağmuruna tutuldu. Öte yandan fotoğrafları paylaşan AK Partili Hasan Günden, "Çaycısı olmasa da bizzat temizlikçisi olmuş. Lafta değil özde..." paylaşımıyla AK Parti'den Deva Partisi'ne geçen Metin Kaşıkoğlu'na taş attı.

banner846
Düzce 12.03.2020, 13:07
3960
GÜNDEN 'KAŞIKOĞLU'NA ÖYLE BİR TAŞ ATTI Kİ!
banner844
banner785

Türkiye'ye de sıçrayan koronavirüs kabusuna karşı Düzce Belediyesi tarafından üst düzey önlemler devreye sokuldu. Bu kapsamda son günlerde toplu ulaşım araçlarının temizliğine daha fazla önem veren yönetim, araçlara her ay yapılan dezenfektasyon çalışmalarını sıklaştırdı.

Temizlik çalışmalarına da bizzat dahil oluyor

Çevre ve sağlıktan sorumlu Düzce Belediye Başkanı Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer'in talimatları doğrultusunda hijyen çalışmaları 15 günde bir, gerek duyulduğunda 1 haftada bir yapılacak şekilde programlandı. Bu doğrultuda her akşam insan sirkülasyonunun en fazla olduğu otobüslerde incelemelerde bulunan ve şoförlerle görüşmeler yapan Başkan Yardımcısı Tuncer, temizlik çalışmalarına da bizzat dahil oluyor. Tuncer, dün akşam bir otobüsü dezenfekte ederken Düzce Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Hasan Günden'in cep telefonu kamerasına takıldı. Sosyal medya hesabı üzerinden Başkan Yardımcısı Tuncer'i dezenfekte işlemi yaparken çeken Günden, altına şu imalı notu düştü:

"Lafta değil özde... Sağolsunlar..."

"Belediye Başkan Yardımcımız Dr. Cengiz Tuncer personeli ile birlikte bizzat otobüs dezenfekte çalışmalarının başında. "Çaycısı" olmasa da bizzat temizlikçisi olmuş. Lafta değil özde... Sağolsunlar..."

Kaşıkoğlu'nu eleştirdi

Bilindiği gibi daha önce 'Çaycısı bile olurum' dediği AK Parti'de 2 dönem milletvekilliği ve 1 dönem il başkanlığı yapan Metin Kaşıkoğlu, geçtiğimiz günlerde istifasını sunup, eski Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın Deva Partisi'ne geçtiğini duyurmuştu. Buna atıfta bulunan Düzce Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili Hasan Günden, Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer görevine olan bağlığına işaret etti.

Tuncer'e övgüler yağdırdılar

Öte yandan bu paylaşımın altına çok sayıda vatandaş "Helal olsun Cengiz başkanım" diyerek övgüler yağdırdı...

Yorumlar (27)
Hasan 1 yıl önce
Yalnız dezenfeksiyon aracın lastiği ve bağaj kapağına basınçlı su tutmakla oluyorsa bu konuda çoook yol almamız lazım.Şu insanların biri birlerini yüceltme çabaları ne kadarda yapmacık ve itici.
Parola 81 1 yıl önce
Başkanım belediye ve birimlerindede korona virisüne karşı detaylı temizlik ve hijyen uygulanması çok iyi olur şu ana kadar hiç bir kamu kuruluşunda yapıldığını duymadım önderlik belediyemizden olsun isteriz çünkü vatandaşların en çok uğradığı kamu kurumu olmasından dolayı şimdiden ilginize bir Düzceli olarak teşekkür ederim
X 1 yıl önce
Okulların temizliği çok önemli.unutmayalım lütfen.
Mehmet Gül 1 yıl önce
Tebrikler Başkanım, Sn.Başkanım bilginiz düşünceleriniz yaptıklarınız İle memleketimize faydanızı hissediyoruz . Örnek bir insansınız
Düzceli 1 yıl önce
Şovmen doktor,hani derler bir elin verdiğini öbür el bilmesin.Kamerayla ne işin var yapıyorsan reklam yapma yıkamacıda oldun doktor.
Düzceli 1 yıl önce
Doktorluğu bırakıp yaptığın işlere bak,ne hallere düştün.
Doğru seçim 1 yıl önce
Sayın Faruk Özlü'yü böyle bir ekip kurduğu için tebrik ediyorum.Çalışkan,içten,samimi
Sezgin Ak 1 yıl önce
Sayın Öncü TV yetkilileri;Yedirmeyin bu adamı çakallara.İş yapanları harcamayı sever bu hainler.Hep beraber destek olalım Cengiz Beye.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
açık