banner851

banner614

GÜNLÜK 10 BİN MASKE HEDEFİ AŞILDI

banner619

Düzce Belediyesi Maske Dikim atölyesinde günlük 10 bin maske hedefini aşarken toplamda üretim hedefini ise 1 milyon olarak belirledi.

banner846
Düzce 06.05.2020, 17:00 06.05.2020, 16:13
556
GÜNLÜK 10 BİN MASKE HEDEFİ AŞILDI
banner844

 Düzce Belediyesi’nin Maske Dikim Atölyesi’nde maske üretimi bir yandan devam ederken bir yandan da dikilen maskeler vatandaşlara dağıtılıyor. 

 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, maske dikim atölyesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Özlü, “Günlük 10 bin maske üretimi hedefliyorduk bu sayıyı geçtik. Şu anda da hedefimiz toplamda 1 milyon maske üretmek. Kumaş bağlantımızı yaptık Düzce’mize hayırlı olsun” dedi. 

Yorumlar (7)
Vatandas 1 yıl önce
Herkes, her belediye maske üretiyor sozde ama bizler nicin hic bir yerde maskeye ulaşamıyoruz.
Esnaf 1 yıl önce
Yahu millet uzaya gidiyor bizimkiler şu bu peşinde atasözü sanki bu yönetim için söylenmiş... salgın bitiyor dünya sonrası için önlem alıyor sosyal ekonomik bizimkiler kumaş siparis etmişler o gelecek üretilecek falan filan... yuh
Bi terslik var ama. 1 yıl önce
Peki bu maskeler nerede? Biz Düzce'liler olarak alamayacakmıyız? Hem maskesiz dısarı çıkmak yasak deniyor.. Hem de maske verilmiyor. Gel al diyen: maskesiz nasıl çıkacam?
bulut 1 yıl önce
virüs bitiyor bunlar kapasiteden bahsediyor:)
Balcı 1 yıl önce
Gidin Gölyaka’ya maske nasıl yapılır görün.sizin kapasite arttı diye haftada yaptığınız maskeyi adamlar 1günde üretiyor.Çok geç kaldınız çooook
Düzceli 1 yıl önce
Sn.Özlü maske proförümüsün almışsın eline bir dizi maske inceler gibi tutuyon reklam olsun diye kamerada çekiyor oh ne alâ hayat size güzel.
Şampiyon 1 yıl önce
Bir tane maske göremedik belediyenden kim alıyor nereye gidiyor belli değil belediye başkanı insin sahaya da sorsun bir halka ne cevap alıyor bakssın görsün
18°
açık