banner851

banner955

GÜPE GÜNDÜZ KÖPEKLERE ATEŞ ETTİ…

Metek TOKİ Konutlarında bir vatandaş, çocukların dışarıda oynadığı saatlerde rast gele sokak köpeklerine silahla ateş etti. Yaşanan olayda korkulan olmazken, Polis ekiplerinin olay ile ilgili inceleme yapması bekleniyor.

Düzce 10.07.2020, 13:42 10.07.2020, 13:53
8602
banner1032

Metek TOKİ konutlarında dün Çocuklara saldıran sokak köpekleri ile ilgili yeni görüntüler geldi. Görüntülerde, site içerisinde çocukların dışarıda oynadığı saatlerde kimliği henüz tespit edilemeyen bir vatandaşın sokak köpeklerine ateş ettiği görülüyor. Olayda yere seken mermi çekirdeğinin ağaca saplandığı bildirildi. 

Yaşanan olayda sokak köpekleri patlama sesiyle kaçarken, mermi çekirdeğinin sokaktaki çocuklara isabet etmemesi büyük bir şans olarak değerlendirildi. Polis ekiplerinin bir an önce güpe gündüz meskûn mahalde sokak köpeklerine ateş eden kimliği belirsiz şehir magandasının yakalanması istendi.

banner844
Yorumlar (61)
doğru söz 2 yıl önce
bir yalancının kamera kayıtlarıyla haber yapma sözde hayvan sever gibi görünüp insanlık düşmanlarına hizmet etme hayvan severlik sokaklara atmadan oluyor bunlarında köpeği vardı büyüyünce sokağa attılar şimdide hayvan severlik oynuyorlar.bıraksınlar bu işleri sokakta aç kalan insanlara baksınlar.
TOKİ’de oturanlar biraz g 2 yıl önce
TOKİ’de oturanlar geç kaldınız isyan etmeye
Mrt 2 yıl önce
Aylardır belediyeye köpeklerle ilgili şikayet yapıldığı halde hiçbir şey yapmadı bu durum belediyenin eseridir
Düzceli 2 yıl önce
BİRAZ EMPATİ YAPILIP HABER YAPILMALI O ÇOCUKLARDAN BİRİ SİZİN ÇOCUĞUNUZDA OLABİLİRDİ..YAZIK O ÇOCUKLARA..
DZCL 2 yıl önce
HELAL OLSUN KİMSE YA ÖNCE İNSAN HAKLARI...İLLA BİRİLERİMİ ÖLMELİ...SOKAĞA ÇIKAMAZ OLDU İNSANLAR...O ÇOCUK SİZİN OLSA BU BAŞLIĞI ATARMIYDINIZ MERAK EDİYORUM
Swan 2 yıl önce
Yorumlarda ne çok boş yapmışsınız ya 4 yılım bu videodaki köpeklerle geçti saldılarmak isteseler hepsini param parça ederlerdi. Düzce insanı akıllanmaz birer köylü. Daha bir köpeğin saldırıyor mu oyun mu oynuyor olduğunu anlamayacak kadar aptal.
Adem Özlü 2 yıl önce
Belediye sokak hayvanları konusunda son derece yetersiz. Şehrin tüm bölgelerinde sorun var. Metek toki acil sokak hayvanlarından arındırılmalı. Sokak güvensizleştiriliyor.
Duzceli 2 yıl önce
O kadar çok köpek varsa alırsın bir tane köpeksavar onu kullanırsın çözüm silah kullanmak mı Allah korusun ya bir insana ya da o köpeklere isabet etseydi sonuçta o da bir can sözde müslümanlık yapmasın kimse hayvanlar içgüdüsel davranıyor davranışlarına karşılık onlara zarar vermek etik değil. Çok korkan çekinen varsa köpeksavar düdüklerinden alsın onlarla dolaşsın.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
20
açık