banner851

banner614

HABERİMİZ SES GETİRDİ

banner619

Gaziantep Caddesi'ndeki elektrik direklerinin tehlike saçan halini aktaran 'Şikayetini İhbar Hattına İletti' başlıklı haberimiz ses getirdi. Haberin yayınlanmasının ardından harekete geçen ekipler tarafından direklerden dışarıya sarkan ve tehdit oluşturan panolar ile kablolar direk içlerine yerleştirilerek üzerlerine 'Tehlikelidir' yazısı yapıştırıldı.

banner846
Düzce 07.07.2019, 21:12 08.07.2019, 10:00
4220
HABERİMİZ SES GETİRDİ
banner844
Yaya trafiğinin en yoğun olduğu güzergahların başında gelen Gaziantep Caddesi'ndeki elektrik direklerinin halini ekranlara getirmiştik. Öncü Whatsap İhbar Hattı'na ulaşan şikayette duyarlı bir vatandaşımız, direklerdeki elektrik panolarının dışarıda olduğunu ve özellikle tehlike algısı oluşmamış çocuklar açısından istenmeyen, olumsuz durumlara sebep olabileceğini iletmişti. 'Şikayetini İhbar Hattına İletti' başlığıyla yer verdiğimiz haber ses getirdi. Söz konusu şikayet üzerine harekete geçen ekipler tarafından araç trafiğine kapalı olduğu için yayaların sıklıkla tercih ettikleri Gaziantep Caddesi'ndeki elektrik direkleri bakıma alındı.Yapılan çalışma ile dışarı sarkan pano ve kablolar tekrar olması gerektiği şekilde gizlenirken, ayrıca üzerlerine 'Dikkat Ölüm Tehlikesi' yazan sarı uyarı kağıtları yapıştırıldı.Bu sayede yaşanabilecek olumsuz durumların önüne geçilirken, şikayetin kısa sürede ilgili mercilerce dikkate alınmış olması sevindirdi. 

Haber: S. AYAN
Yorumlar (4)
Sikayetci 2 yıl önce
Bu direklerin aynisi yeni yapilan Melen parkinda da var lutfen orayida haber yapin
Kucuk cocuklar oynarken ellerini degdiriyor.
Koçyazılı 2 yıl önce
O kadar sorun da bu deve de kulak kalır koçyazı mahallesi ile cumhuriyet mahallesi arası kapatılan ışıklı kavşak yerine güzel bir haber yapında sesinizi duysunlar olmadık işler ile uğraşmayın... üst geçit istiyoruz öncü sesimizi duyur...
Can . D 2 yıl önce
KOMPILE YENILEYIN
Madur 2 yıl önce
Ah birde halı sahalardaki gece
29°
açık