banner851

banner955

HAFTA SONU SAKARYA KADIN FUTBOL TAKIMIYLA KARŞILAŞTI

5 Şubat’ta başlayacak olan Kadın Futbol 3. Ligi’nde yer alacak olan Düzce Kadın Futbol Takımı, hazırlık maçlarını sürdürüyor. Düzce Kadın Futbol Takımı hafta sonu Beyköy Stadı’nda, 2. Ligde yer alan Sakarya Kadın Futbol Takımıyla bir antreman maçı yaptı. Düzce Kadın Futbol Takımı, A takımında yer alan futbolcuların bazılarının yer almadığı bir kadro ile Beyköy Stadı’nın karlı kaplı zemininde oynadığı maçta Sakarya Kadın Futbol Takımı’na 5-0 yenildi.

Düzce 17.01.2022, 14:10
209
HAFTA SONU SAKARYA KADIN FUTBOL TAKIMIYLA KARŞILAŞTI
banner986

Düzce’yi Türkiye Kadın Futbol 3. Liginde temsil edecek olan Düzce Kadın Futbol Takımı, 5 Şubat’ta başlayacak olan 3. Lig için hazırlıklarını sürdürüyor. Ligin başlaması öncesi, Teknik Sorumlu Ahmet Kara ve yardımcısı Rümeysa Kütük nezaretinde çalışmalarına devam ediyor.

Sakarya takımı 5-0 kazandı

Teknik Sorumlu Ahmet Kara’nın talebi üzerine bir yandan da ideal kadrosunu tespit etmek için hazırlık maçlarına ağırlık veren Düzce Kadın Futbol Takımı, hafta sonu Beyköy Stadı’nda 2. Lig ekiplerinden Sakarya Kadın Futbol Takımıyla bir hazırlık maçı yaptı. Düzce Kadın Futbol Takımı, rakibi Sakarya’ya eksik kadrosuyla çıktığı maçta 5-0 yenildi.

Kılıç ağırladı

Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’da, Beyköy Stadı’nda oynanan maç sonunda Sakarya Kadın Futbol Takımı ve Düzce Kadın Futbol Takımına ev sahipliği yaparak yemek ikramında bulundu.  Her iki kulübün yöneticileri ise Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’a gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür ettiler. 

HABER: Harun Can ŞERBETÇİ

banner844
Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu