banner851

banner614

HAİNLERE KARŞI BİR VE BERABER!

banner619

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, partisinin Genişletilmiş İl İstişare Toplantısı’nda önemli açıklamalarda bulundu. Yakın tarihte darbe hazırlığında olanların önce MHP’yi bölmeye çalışarak Ülkücüler’i pasifize etmeye kalkıştığını belirten Yılmaz, liderleri Devlet Bahçeli’nin bilge kişiliği ile hainlerin karşısında dimdik ayakta kalarak devlete sahip çıktığını aktardı. Ayrıca Yenikapı’da Türk milletinin beklediği birlik ve beraberlik ruhunun, 16 Nisan referandumunda yönetim sisteminde yapılan değişikle kurulan Cumhur İttifakı ile pekiştirildiğini söyledi.

banner846
Düzce 13.09.2019, 13:28 13.09.2019, 18:25
642
banner844

MHP Düzce İl Teşkilatı 2019 Yılı Genişletişmiş İl İstişare Toplantısı Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde geniş katılımla gerçekleştirildi. MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, ilçe belediye başkanları, Kadın Kolları Teşkilatı ve partililerin katılım sağladığı toplantıda partililere hitap eden MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, konuşmasının başında 24 Haziran seçimlerinden sonra 1 yıllık yasama yılında yapılan çalışmaları anlatacağını ve partililere söz hakkı verilerek eksiklik görülen konularla ilgili istişare edileceğini söyledi.“Kuvvet birliktedir, davamızın geleceği birlikteliktir”

12 Eylül 1980 askeri darbesinde idam edilerek hayatını kaybeden ülkücüleri anarak konuşmasına başlayan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diledi. MHP’nin kurucu Genel Başkanı merhum Alparslan Türkeş’in sözlerine de yer veren MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, şu ifadelerde bulundu:

“Darbe ile beraber suçsuz yere idam edilen ağabeylerimize Allah’tan rahmet diliyor, hepsinin ruhuna bir Fatiha okuyalım diyorum. Ayrıca cennet mekan Başbuğumuz Alparslan Türkeş başta olmak üzere, geçmişten bu güne ahirete intikal eden tüm geçmişlerimizin de ruhları şad olsun. Sözlerime rahmetli Başbuğumuzun sözüyle başlamak istiyorum. Başbuğumuz der ki: ‘Kendinizi küçük görmeyiniz. Sizler büyük kuvvetsiniz. Vazifenizi hiçbir zaman unutmayınız. Kuvvet birliktedir. Davamızın geleceği birlikteliktir. Birlik ve beraberlik içinde olmaktır.’”“Ülkücüler’i bölerek diz çöktürülmeye çalıştılar”


Geçmişte Ülkücü Hareket’i bitirmeye kalkışan kesimler olduğuna dikkat çeken MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin her zaman devlete sahip çıktığını söyledi. Vekil Yılmaz, şöyle konuştu:

“Geçtiğimiz senelerde defalarca kez Ülkücüler’i bölerek diz çöktürülmeye çalışılmış, ayak oyunlarıyla zayıflatılmaya çalışmış, 5 bin yıllık Türklük anayasadan çıkarılmaya çalışılmış, darbe hazırlığında olanlar önce partimizi bölmeye çalışarak karşılarında duracak Ülkücüler’i pasifize etmeye çalışmışlardır. Lakin unutulan şudur; partimizin başında bilge lider Devlet Bahçeli vardır ve liderimiz, Türklüğün Anadolu topraklarından atılmasına izin vermeyecek, vatanı ve milleti böldürmeyecek, sureti halktan görünenlerin maskelerini düşürecek, vergilerimizle alınan bombaların millete karşı kullananların karşısında dimdik ayakta kalarak devlete sahip çıkacaktı.”“Birlik ve beraberlik ruhu Cumhur İttifakı ile pekiştirildi”


MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, 15 Temmuz 2016’da Fetullahçı Terör Örgütü’nün Türk Silahlı Kuvvetleri’ndeki yapılanmasının gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin püskürtülmesinin ardından Yenikapı’da Türk milletinin beklediği birlik ve beraberlik ruhunun, 16 Nisan referandumunda yönetim sisteminde yapılan değişiklik sonucu Cumhur İttifakı’nın kurularak pekiştirildiğini söyledi.

Haber: M. KADAŞ
 

Yorumlar (3)
öz düzceli 2 yıl önce
sen değilmiydin bir zamanlar rabia heykeline çıkartma yapan şimdide cumhur ittifakı diyorsun güldürme adamı çizginiz belli olsun
Duzceli 2 yıl önce
Sen akp milletveki gibi gorev yapiyosun.eyy umit yilmaz..su duzce belediyesini irdele bakalim..neler cikacak ama yapamazsin..zaten secimde cumhur ittifaki diye diye gezdin..icraat sifir..herkez konusur kursuden.onemli olan icraattir..
ALPEREN 2 yıl önce
Sayın Vekilim muhtevasından ötürü konuşmanız için teşekkür ederim. Ülkü’sü ve ilkesi olanlar için vakti geldiğinde Vahdet mukadderattır...