banner851

banner614

HAKARET GÖRDÜĞÜ GEREKÇESİYLE ŞİKAYET ETMİŞTİ

banner619

Düzce'de tartıştığı kişiden hakaret gördüğü gerekçesiyle şikayetçi olan vatandaş, karşı tarafın Türk Kızılayına kan bağışı yapması şartıyla uzlaşmaya vardı.

banner846
Düzce 05.02.2021, 16:53
2102
HAKARET GÖRDÜĞÜ GEREKÇESİYLE ŞİKAYET ETMİŞTİ
banner844

Düzce'de ikamet eden T.B'ye mesaj yoluyla hakaretlerde bulunduğu iddiası ile M.S. hakkında "hakaret" suçundan soruşturma başlatıldı. Dosya, suçun uzlaşma kapsamına girmesi nedeniyle Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı Uzlaştırma Bürosuna gönderildi. Uzlaştırmacı tarafından yapılan görüşmede şikayetçi T.B, şüpheli M.S'nin Türk Kızılayına bir ünite kan vermesini istedi.

Teklifi kabul eden M.S, Türk Kızılayı Cevdet Komit Batı Karadeniz Bölge Kan Merkezi'ne giderek kan bağışı yaptı. Düzce Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada, "Uzlaşma Bürosu tarafından bir dosyada daha uzlaşma sağlanmıştır. Dosya her iki taraf açısından gönüllü olarak barışçıl yollarla çözüme kavuşmuş ve toplumsal barışa katkı sağlanmıştır." ifadeleri kullanıldı. (AA)

Yorumlar (1)
"Aziz Türk Milleti 6 ay önce
Hayatımda ilk kez böyle saçma bir şey duydum. 'Malum 5.Sınıf bir ülkede yaşıyoruz normaldir' diyebilirsiniz :) Acaba geleceğimizi tasavvur ettiğimiz MEDENİ DÜNYA da böyle bir hadise yaşanmış mıdır? :)