banner851

banner614

“HAKKINIZI ÖDEYEMEYİZ”

Türk Kızılayı Düzce Şubesi, COVİD-19 salgınıyla mücadelede büyük bir özveriyle çalışan filyasyon ekiplerine teşekkür etmek için Düzce İlk Halk Sağlığı Müdürlüğü ziyaret etti.

banner619
Düzce 26.12.2020, 16:55
1072
“HAKKINIZI ÖDEYEMEYİZ”

Mart ayından bu yana tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hayatı kabusa çeviren yeni tip koronavirüs (COVİD-19) salgınıyla mücadelede sağlık ordusu en ön safta yer alıyor.  

Mücadelenin önemli kısmını da salgının yayılmasını engellemek için kapı kapı gezerek şüphelilerden sürüntü testi alan filyasyon ekipleri oluşturuyor. Türk Kızılayı Düzce Şubesi, bu büyük fedakarlık için vatandaşların sağlığı için gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarına teşekkür etmek için sahadaydı.

Kızılay personeli durmaksızın çalışan filyasyon ekiplerine moral vermek amacıyla salgınla mücadelenin karargahı haline gelen Düzce İl Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Ziyarette filyasyon ekibinde görevli sağlık çalışanlarına çeşitli ikramlar verildi.

Ziyaretle ilgili yapılan açıklamada, “Bu süreçte haklarını ödeyemeyeceğimiz tüm sağlık çalışanlarına bir kez daha şükranlarımızı sunarız” denildi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (2)
duzceli8181 10 ay önce
keşke mesai içinde gelseleer
Aa 10 ay önce
Filyasyoncu nedir ya :)))
Filyasyon ekibi o. Ey Öncü ey...