banner851

banner614

HALK EĞİTİM’DEN ÖĞRENCİLERE MASKE SEFERBERLİĞİ

banner619

Düzce Halk Eğitim Merkezi, okullarda kullanılacak maske üretimini aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Üretilen maskeler Ultraviyole ışınları ile sterilize edilmesinin ardından paketlenerek okullara gönderiliyor.

banner846
Düzce 21.09.2020, 12:33
563
HALK EĞİTİM’DEN ÖĞRENCİLERE MASKE SEFERBERLİĞİ
banner844

Korona virüs salgını sonrasında harekete geçen Düzce Halk Eğitim Merkezi binlerce maske üreterek Düzcelilere dağıtımını gerçekleştirdi. Merkez, pazartesi günü başlayacak eğitim öğretim süreci öncesinde okullarda kullanılacak olan maskelerin de üretimini aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

Maskeler, ultraviyole ışınlarıyla ve kimyasallarla oluşturulan hijyenik ortamda bekletilerek sterilize edildikten sonra paketleniyor. Öğretmenlerin ve il müdürlüğünün aldığı kumaşlarla maske üretime devam edilirken, maske dikimine kadrolu öğretmenler, şoförler, usta öğreticilerde katılım sağlıyor.

(İHA)

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI ANDROİD İÇİN: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tebilisim.android.oncuhaber

ÖNCÜ HABER UYGULAMASI İOS (İPHONE) İÇİN: https://apps.apple.com/tr/app/%C3%B6nc%C3%BC-haber/id1080207561?l=tr

Yorumlar (2)
Resul İnan 10 ay önce
masanın üstüne cihaz bırakmışlar cehaletin fotosu
Kasap 10 ay önce
Haber diye yapmışsınız ama ihbar yerine geçer, böyle sterilizasyon olmaz. Işık maskelerin arkasını steril etmez kaldırın bu haberi yetkililere de haber verin vazgeçsinler başka yöntem denesinler. Dile düşersiniz.
16°
parçalı az bulutlu