banner851

banner614

HALKI İSYAN: BU REZİLLİKTEN BİZİ KURTARIN!

Düzce merkeze bağlı Hasanlar Köyü’nde 1 aydır internet sorunu yaşadıklarını ve gerekli başvurulara rağmen hizmet alamadıklarını öne süren köy sakinleri, “Türk Telekom bizimle dalga mı geçiyor?” çıkışında bulunarak, yaşadıkları çözümsüzlüğe parmak bastı.

banner619
Düzce 04.02.2021, 19:10
4307
HALKI İSYAN: BU REZİLLİKTEN BİZİ KURTARIN!

Düzce’de son dönemde internet ve telefon hizmetinin birçok bölgede aksaması nedeniyle Türk Telekom’a yöneltilen eleştirilere her geçen gün bir yenisi ekleniyor.

Özellikle internet hizmeti alamayan yerleşim yerlerine, uzaktan eğitimi göz önüne alarak kısa sürede ekip göndermesi gereken Telekom’un başvurulara rağmen onarım hizmetini geciktirmesi tepkileri katlıyor.

Son olarak merkeze bağlı Hasanlar Köyü’nde yıkılan internet direğinin 1 aydır aynı vaziyette durması halkı isyan noktasına getirdi.

“Telekom bizimle dalga mı geçiyor?”

Vermediği hizmetin faturasını tahsil eden Telekom’a yaptıkları müracaatların sonuç kalmasından dem vuran köylüler, Öncü Whatsapp İhbar Hattı (0 542 767 18 81)’na gönderdikleri mesajda şu ifadelere yer verdi:

“1 ay önce İnternet direğimiz yıkıldı. İnternet kabloları yerlerde ve köpekler parçaladı. Mahalleli olarak Türk Telekom’a dilekçe verdik aradık bize 4 Şubat’ta geleceklerini söylediler. Bugün tekrar aradığımızda 13 Şubat’ta geleceklerini söylediler. 13 Şubat ise cumartesi gününe denk geliyor. Türk Telekom bizimle dalga mı geçiyor? Sesimizin yetkililerin duymasını istiyoruz. Bir an önce bu rezillikten bizi kurtarsınlar, 1 aydır internet erişimi yok.”

“Düzce'nin Telekom altyapısını sil baştan yenileyin”

Öte yandan MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz da Akçakoca’nın Hasançavuş Köyü’nde aylardır onarılmayan Telekom kablosu yüzünden köylülerin yaşadığı sıkıntıyı geçtiğimiz günlerde meclise taşımıştı. Hizmet alamayan halktan her ay fatura tahsil edilmesini “Hangi akla ve hukuka uyuyor?” diyerek eleştiren Milletvekili Yılmaz, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na “Düzce'nin Telekom altyapısını sil baştan yenileyin” çağrısı yapmıştı.

banner844
Yorumlar (17)
Osman 3 ay önce
Türk Telekom'un parasını Araplar götürdü. Hizmet bekleyin, belki gelir...
Beş para etmez ama mecbur 8 ay önce
Türk Telekomu Araplara sattılar Araplar beceremeyince 3 banka aldı %55 garanti iş ve Akbank bankanın amacı yatırım değildir ne kadar soyarsam o kârdır mantığı var neden fiber alt yapı yapmıyorsunuz bunun nedenide belediyeler metre başını deli paralar istiyorlar başka internet veren sağlayıcılar var onlarda fiber hattı çekemiyorlar çünkü önlerine sorun üstüne sorun çıkarıyor belediyeler maksat bankalar zarar Türk Telekom kazansın başkaları kaymak yemesin
Zorlu 8 ay önce
METEK TOKİ de oturuyorum. Hız çok düşük olduğu için 4 aydır interneti doğru dürüst kullanamıyorum. Defalarca yazdım. Arıza için bir defa geldiler dalga geçer gibi ellerinde port cihazı olmadığını, bulunca değişeceklerini söyleyip gittiler. Bu ayın sonunda sözleşmem bitiyor. Kurtulacağım için şükrediyorum.
TAMER 8 ay önce
Elabahriye bulvarında oturuyorum ve internet alamıyorum Alt yapı yok diyorlar
KOLTUK MÜDÜRLERİ BUNLAR 8 ay önce
KURUMLARIN BAŞINA GELEN MÜDÜRLER KOLTUK SEVDASINA GELİP OTURUYORLAR, ÇIKIP BİR EKSİĞİMİZ, YANLIŞ YAPILAN BİR ŞEY VARMI DİYE DENETLEYEN YOK.
Hasanlar köyü halkı 8 ay önce
TÜRK TELEKOM UN ALT YAPISI YENİLENSİN BU KADAR İLGİSİZLER İŞLERİNİ YAPMIYORLAR YAZIKLAR OLSUN TÜRK TELEKOMA SADECE KULLANILMAYAN İNTERNETİN FATURASINI ALMASINI BİLİRLER BİR TEK PARADA KOPUKLUK YOK
nuri 8 ay önce
bizde sadece telekomun müdürünün gölormanı köyü muhtarını sevmediği için bizim köye yatırım yapmıyor sanıyorduk.gölormanında da kablolar yerde direkler kırık.
Düzceli 8 ay önce
Nuri bey telekom müdürün suyu bence ısındı o yüzden ilgilenmiyor dur
N Arar 8 ay önce
Cedidiye mah oğlum ofisi var yedi şudur tel internet baglatamadı istillide direkler kablolar bi vahim çocuklar ders yapamıyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın